Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Ostatné / Chaty a chalupy / Viac ako chata - na bývanie alebo rekreáciu s pozemkom v OV, altánkom a príslušenstvom, odporúčame!

Viac ako chata - na bývanie alebo rekreáciu s pozemkom v OV, altánkom a príslušenstvom, odporúčame!

Celoročne obývateľná jednopodlažná chata s obývaným podzemným podlažím a podkrovím, pozemok - 389 m2, 3. izb., 105 m2, ZP - 36,7 m2

71 700,-
389 m2
Iba u nás
Rezervované
Celoročne obývateľná jednopodlažná chata s obývaným podzemným podlažím a podkrovím, pozemok - 389 m2,  3. izb., 105 m2, ZP - 36,7 m2
Druh ponukyPredaj, Iný objekt na bývanie a rekreáciu, Ostatné, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Vyšná Hutka
UlicaVyšná Hutka
Výmera389 m2
Počet izieb4
Stav objektunovostavba
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Konštrukcia stavbyytong
Oknáplastové
OstatnéBezbariérový prístup, Sklad, Š atník, Káblová TV, Kuchynka
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

REZERVOVANÉ!

Túžite relaxovať po namáhavom pracovnom dni a chcete stráviť príjemný čas s deťmi v prírode nielen počas dovoleniek a víkendov ale kedykoľvek počas pracovného týždňa?

Chcete vlastniť  celoročne obývateľnú chatu s pozemkom, veľkým altánkom a príslušenstvom?

Chcete tráviť voľný čas v krásnej prírode okolia Košíc?

Ak áno, tak táto ponuka je určená práve Vám!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová  Vám ponúka celoročne užívateľnú  rekreačnú murovanú chatu s príslušenstvom v záhradkárskej lokalite obce Vyšná Hutka, ktorá  naväzuje  na zástavbu rodinných domov v obci. Chata bola skolaudovaná v r. 2009. Nachádza sa cca 5 km od mesta Košice. Prístup k nehnuteľnosti je priamo z účelovej komunikácie. Chata je jednopodlažná s obytným podkrovím a obytným suterénom, samostatne stojaca s pekne upravenou a udržiavanou záhradou.  Pozemok o výmere 389 m2 je čiastočne rovinatý, čiastočne svahovitý so sklonom na západ. 

SIETE

Je napojená na elektrinu, vodu z vlastnej studne umiestnenej na pozemku,  zdroj teplej vody je zásobníkový elektrický ohrievač (bojler) + kombinovaný s ústredným vykurovaním, odkanalizovanie chaty je žumpa s prepadom, ústredné vykurovanie je panelovými radiátormi, zdroj vykurovania je kotol na tuhé palivá zn. Attack.

POPIS A DISPOZÍCIA

Chata je osadená do svahovitého terénu, pričom 1. podzemné podlažie je prístupné na úrovni upraveného terénu zo západnej strany od záhrady, vsup na 1. NP je zo severnej strany na úrovni terénu zo spevnenej betónovej  plochy do predsiene a obývacej izby, vstup do podkrovia je vnútorným schodiskom z obývacej izby.  Stavba je zastrešená sedlovou asfaltovou strechou.  Chata je murovaná z tvárnic Ypor hrúbky 38 cm a je zateplená polystyrénom hrúbky 10 cm. Okná sú plastové - izolačné dvojsklo a majú vonkajšie plastové rolety. Podlahy v jednotlivých miestnostiach sú  - keramická dlažba, korková veľkoplošná krytina a plávajúca laminátová podlaha. Vnútorné schodisko je z tvrdého dreva. Interiérové dvere sú plné dyhované. Vnútorné omietky sú vápenaté štukové a vonkajšie omietky sú na báze minerálnych látok. Zvody, žľaby a záveterné lišty sú z pozinkovaného plechu. Celková využiteľná plocha chaty je 105,84 m2. Zariadenie chaty - niektoré zariadenie je súčasťou ceny, iné vec dohody. 

Chata má výborné dispozičné riešenie viď. pôdorys. 

1. podzemné podlažie (PP) suterén: tu sa nachádza kuchyňa, kotolňa - technická miestnosť, sklad a kryté závetrie. Vstup na podlažie je priamo zo záhrady cez kryté závetrie do kuchyne a z kuchyne do kotolne. Vstup do skladu je samostatné zo závetria. Vybavenie kuchyne:  kuchynská linka, drezové umývadlo nerezové, sporák plynový na PB s elektrickou rúrou, kuchynský stô, stoličky. Sklad - skladový priestor, pripojenie na pračku. Zastavaná plocha podlažia je 7,20x4,50 = 32,4 m2 

1. nadzemné podlažia (NP)  - denná časť chaty - zádverie -  predsieň, obývacia izba so schodiskom, šatník a  kúpeľňa s  WC. Vybavenie kúpeľne -  umývadlo s pákovou batériou, zrkadlom a skrinkou, kúpeľnový nábytok, sprchový kút s pákovou batériou, rebríkový radiátor.  Zastavaná plocha podlažia je 7,20x5,10 = 36,72 m2

Podkrovie - jedna izba a chodba so schodiskovým priestorom. Vstup do izby je z malej chodby vedľa schodiska.  Zastavaná plocha podlažia je 7,20 x 5,10 = 36,72 m2.

Na krásne upravenom a udržiavanom pozemku sa nachádza ďalšie príslušenstvo:

  1. Murovaný altánok so svetelnou a zásuvkovou elektroinštaláciou, krytina strechy je z asfaltových šindľov. Zastavaná plocha - 3x3,5 m - 10,5 m2
  2. Sklad náradia
  3. Dreváreň
  4. Sklad na bicykle
  5. Prístrešok na terase
  6. Akumulačná plastová nádrž na dažďovú vodu

DOPRAVA A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

Doprava je možná buď prímestskou autobusovou dopravou alebo vlastným autom, taxislužbou, pričom cesta do centra mesta trvá cca 15 min. Občianska vybavenosť v obci je minimálna. Kompletná občianska vybavenosť je dostupná v meste Košice. Pekné prírodné prostredie, v blízkosti je les, rieka Torysa, prostredie v oblasti nehnuteľnosti je tiché, bez premávky vozidiel.

Stanovisko súdneho znalca : Na základe celkového hodnotenia typu nehnuteľnosti, jej dispozičného riešenia, použitých materiálov a jej uiestnenia ide o výbornú nehnuteľnosť.

Kúpa - formou hotovosti. 

Táto nehnuteľnosť  si Vás určite získa. Dajte jej  šancu a pôjdeme si ju spoločne pozrieť. Bez váhania ma kontaktujte na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com. Ďakujem, dopočutia a dovidenia. Váš realitný maklér Alena Katonová.

Exkluzívne Pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy,  platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Chceli by sme vyjadrit velku vdaku p. Katonovej za jej ochotu, priatelsky pristup, profesionalitu, ustretovost. Jednoducho vsetko vybavila za nas a my sme nemali ziadne starosti. Este raz, pani Katonova velke DAKUJEME

rod. Jurčišinova

Maximálna spokojnosť s realitnou kanceláriou Atomia a hlavne s maklerkou p. Ing. Oczeákovou za jej profesionálny prístup a serióznosť.

Matej Holda