Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Ostatné / Garáže / Na predaj garáž na Železníkoch

Na predaj garáž na Železníkoch

V osobnom vlastníctve

12 900,-
19 m2
TOP ponuka
V osobnom vlastníctve
Druh ponukyPredaj, Ostatné, Garáže
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaOstravská
Výmera19 m2
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Rozvody/PrípojkyElektrina

GARÁŽ NA ŽELEZNÍKOCH - OSTRAVSKÁ ULICA

Ponúkame na predaj garáž na Ostravskej ulici v lokalite Košice - Juh, Železníky. Garáž sa nachádza v radovej zástavbe, je v osobnom vlastníctve s pozemkom a napojená na elektrinu. Výmera pozemku, na ktorej stojí garáž je 19m2. Výmera garáže je menšia len o plochu múrov. Garáž je vhodná na parkovanie aj ako sklad. Je suchá, bez statických závad. V blízkosti sa nachádzajú bytové domy, garáž nebola vykradnutá. V garáži sa nachádza aj konštrukcia na prenášanie veci v garáži (použitá pri oprave auta).

Cena za túto nehnuteľnosť je 12.900€. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne maklérke p. Katonovej a maklérovi p. Tomášovi Petrunčíkovi za skvelý prístup, rýchlosť a profesionalitu. Vybavili za mňa všetko potrebné pri kúpe bytu, bol som veľmi spokojný.

p. Bunovský

Srdečné ďakujem RK Atomia a zvlášť pani Oczeákovej za pomoc pri predaji domu. Spolupráca bola na vysokej profesionálnej a ľudskej úrovni. Ďakujem

Marta G.