Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / SPOJTE bývanie s PODNIKANÍM - rodinný dom VAJKOVCE

SPOJTE bývanie s PODNIKANÍM - rodinný dom VAJKOVCE

9 izieb, veľký pozemok

176 800,-
436 m2
Iba u nás
Znížená cena
9 izieb, veľký pozemok
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Vajkovce
UlicaVajkovce
Výmera436 m2
Počet izieb9
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggiabalkón, loggia
Počet loggií/balkónov3 ks
Typ domusamostatne stojaci
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM

VYHĽADÁVANÁ LOKALITA - 10 km od Košíc

Dom vhodný na BÝVANIE AJ PODNIKANIE

Na predaj veľký rodinný dom s úžitkovou plochou cez 430 m2 v obci VAJKOVCE pri Košiciach.

 

Štvorpodlažný rodinný dom bol postavený z TEHÁL v roku 1972.

Skladá sa zo suterénu (51 m2), prvého (142,65 m2), druhého (144,11 m2) a tretieho nadzemného podlažia (98,33 m2).

DISPOZÍCIA:

V suteréne sa nachádza kotolňa a 2 miestnosti využiteľné ako sklad.

Na 1. NP je vstupná hala so schodiskom, obývačka, spálňa, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s toaletou a vstup do zadnej časti dvora.

Na 2. NP sa nachádzajú 4 spálne, 2 loggie a zimná záhrada.

Na poslednom 3. NP nájdete 3 spálne a balkón. Je tu zrealizovaná aj predpríprava na sociálne zariadenie.

V dome sa nachádza aj širšia šachta, ktorá by v budúcnosti mohla slúžiť ako výťah.

MATERIÁL:

Dom stojí na betónových základoch s izoláciou, nosné konštrukcie sú TEHLOVÉpriečky sú tehlové aj kvádrové. Stropy jednotlivých podlaží sú železobetónové monolitické. Okná sú pôvodné drevené. Strecha je z pozinkovaného plechu. Vonkajšia fasáda je vyhotovená z brizolitovej omietky. Podlahy v izbách sú drevené palubové aj parketové, na chodbách prevažne dlažba a v kuchyni je PVC. Schodisko je obložené mramorovým obkladom.

VYKUROVANIE:

Vykurovanie domu je ústredné teplovodné - oceľové radiátory - bolo zabezpečené plynovým kotlom. Na ohrev TÚV slúžil el. bojler.

IS: elektrina 230/400 V, plyn, obecný vodovod, žumpa, kopaná studňa s hĺbkou 10 m. V obci sa nachádza kanalizácia - budúci majiteľ má možnosť napojenia.

POZEMOK:

Rodinný dom stojí na rovinatom oplotenom pozemku o celkovej výmere 2 951 m2. Šírka pozemku - 16,8 m až 19,7m. Pozemok sa v zadnej časti rozširuje.

Na pozemku sa nachádza aj hospodárska budova, ktorá bola pribudovaná k starej časti domu - dnes slúžiaca iba ako sklad. Hospodárska budova je murovaná tehlová na betónových základoch so škridlovou krytinou. Ďalej sa tam nachádza tehlová garáž a drevená stodola.

LOKALITA:

Obec Vajkovce je vzdialená od centra Košíc cca 11 km. Približne 500 m od obce je diaľnica. Rodinný dom sa nachádza sa v pôvodnej časti obce. Obec poskytuje svojim obyvateľom dobrú občiansku vybavenosť. Nachádzajú sa tam potraviny, pohostinstvo, kostoly, kaderníctvo, kamenárstvo, dobrá dostupnosť autobusovej dopravy, materská škola, a i.

 

V cene je zahrnutá sprostredkovateľská provízia a náklady za vypracovanie ZBZ (rezervačnej zmluvy), Kúpnej zmluvy, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za návrh na vklad  KZ do Katastra nehnuteľností, účasť pri odovzdaní nehnuteľnosti s vyplnením odovzdávacieho protokolu,  kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

KONTAKT0905 66 44 66, oczeakova@atomia.sk

Realitný maklér
Michaela

Ing. Michaela Oczeáková

Špecializujem sa na predaj rodinných domov (novostavieb aj starších) a predaj bytov v Košiciach a okolí. Rada pomôžem a poradím s ocenením nehnuteľnosti, so spôsobom financovania a s nájdením VÁŠHO vysnívaného bývania.

+421 905 66 44 66
oczeakova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Rada by som sa chcela poďakovať realitnej kancelárii Atomia, ktorá mi pomohla s predajom rodinného domu. Pre niekoho bežná pracovná náplň, pre iného veľká pomoc a opora. Potrebovala som predať rodinný dom, ktorého predaj bol komplikovaný. Po negatívnych skúsenostiach s...

Monika

Chcem sa poďakovať pani Ing. Michaele Oczeákovej za pomoc pri kúpe bytu. Urobili všetko možné preto, aby som si kúpila taký byt, aký som chcela. Rada by som vyzdvihla jej ľudský a profesionálny prístup. Odporúčam služby RK ATOMIA.

Ingrid V.