Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Košice - Sever, Slavkovská

Košice - Sever, Slavkovská

2 400,-
432 m2
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory
LokalitaKošický kraj, Košice I, Sever
UlicaSlavkovská
Výmera432 m2

Ponúkame na prenájom dvojpodlažnú budovu na pozemku celkovo 894 m2, obdĺžnikového pôdorysu 12mx18m o podlahovej ploche cca 432 m2 so skladovou halou a kanceláriami po kompletnej rekonštrukcii.

Budova bola postavená v 70tych rokoch, prešla čiastočnou rekonštrukciou (administratívna časť), skelet je oceľový s piliermi s rozponom 6m (steny 2x6 a 3x6 metrov), steny v skladovej časti, kt. je nezateplená, sú z panelov, steny v administratívnej časti sú murované, obložené sadrokartónom, v admin. časti sú nové podhľady s neónovým osvetlením, na podlahách je dlažba resp. celopodlažný koberec v kanceláriách, nová radiátory, kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom Beretta, kúrenie je ovládateľné centrálne. Okná v kancelárskej časti sú plastové s vonkajšími elektronicky ovládateľnými roletami. Objekt je zabezpečený bezpečnostným systémom s pohybovými snímačmi v každej miestnosti.

Na prízemí je vstupná hala (recepcia), WC s umývadlom a kancelária, z vstupnej haly je prístup do skladových priestorov, do ktorých je vstup z ulice cez dvojkrídlovú bránu výšky 2,75m. Na prízemí je možnosť parkovať 2 menšie nákladné autá. Pod schodmi je umiestnená serverovňa.

Na poschodí je ďalší skladový priestor, dve kancelárie a kuchynka. Strecha je škrupinová sedlová. V skladovej časti je umietnený dopravníkový pás, ktorý zabezpečujeposuv tovaru medzi poschodiami. Parkovanie je možné aj na súkromnom pozemku patriacom k objektu.

Uvedená cena 2.400.-€  je bez energií, ktoré priemerne činia cca 300.-€ na mesiac. Objekt je vhodný pre distribučnú firmu, zásobovanie prípadne IT firmu alebo inú tichú prevádzku, keďže objekt je umiestnený v zastavanom území susediaci s rodinnými domami. K objektu bol vypracovaný projekt na nadstavbu a rozšírenie ako penzión.

V prípade záujmu je možný aj odpredaj, kedy by bol kupcovi odovzdaný aj vypracovaný projekt.

V prípade záujmu o obhliadku prosím volajte 0905 655 525.

Realitný maklér
Beáta

Ing. Beáta Liptáková Fornadľová

Ak potrebujete pomoc pri predaji, či prenájme akejkoľvek nehnuteľnosti, veľkej či malej, neváhajte a kontaktujte ma. Rada Vám pomôžem a vezmem Vaše starosti na svoje plecia. Hovorím plynule anglicky a maďarsky.

+421 905 655 525
fornadlova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

S realitnou kanceláriou sme boli maximálne spokojní pri predaji nášho bytu. Hlavne s maklérkou Ing. Michaelou Oczeákovou, za jej ústretovosť, rýchlosť a profesionálny prístup. Atomiu odporúčame aj iným klientom a hlavne p. Oczeákovú. Ďakujeme.

Ladislav a Edita B.

So službami RK Atomia a prístupom Ing.Oczeakovej sme boli veľmi spokojní pri predaji nehnuteľnosti. Ing.Oczeaková pracovala na vysokej profesionálnej úrovni, bola veľmi ochotná, ústretová a informovala nás o všetkých svojich aktivitách pri predaji. Doporučujeme využiť služby tejto RK...

Marta