Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Haly / Na prenájom komerčný objekt

Na prenájom komerčný objekt

Aj s parkovaním

1 000,-
366 m2
Aj s parkovaním
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory, Kancelárie, Sklady, Haly
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Barca
UlicaMedená
Výmera366 m2
Stav objektučiastočná rekonštrukcia
Počet miestností5 ks
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Druh parkovaniavyhradené parkovanie, vo dvore
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

PODNIKATEĽSKÝ OBJEKT V BARCI NA PRENÁJOM

Ponúkame na prenájom časť areálu využívaného na podnikanie v časti Košice - Barca. Jedná sa o čast domu slúžiaceho ako kancelárie a výrobnú alebo skladovaciu halu na pozemku. Kancelárske priestory sú po rekonštrukcii. Celkovo je k dispozícii 5 miestností + sociálne zariadenia a kuchynka. Objekt je vhodný ako sídlo firmy, hala je vhodná na menšiu výrobu alebo ako skladové priestory. Celková výmera prízemia využívaného ako kancelárske priestory je 190m2, celková výmera haly je 176m2. K prenájmu patria aj parkovacie miesta na pozemku.

Cena za prenájom je 1000€/mesačne. V prípade záujmu o väčšiu, resp. menšiu časť je cena prenájmu dohodou podľa konkrétnych požiadaviek nájomcu. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kotnaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chceli by sme sa velmi pekne podakovat pani Ing. Alene Katonovej za proaktivny a ludsky pristup. Napriek tomu, ze sme kupovali byt mimo nasho bydliska, bola spolupraca uplne bezproblemova. Cenime si usestretovost a profesionalitu pocas celej doby spoluprace. Dakujeme!

Rado&Darina B.

Srdečné veľké DAKUJEM, patrí pani Ing. Alenke Katonovej. Ďakujem Vám pani A. Katonová za Váš čas, informovanosť o celom priebehu predaja bytu, bez ohľadu na čas, niekedy to bolo ( aj neskorých nočných hodinách.),profesionalitu, ústretovosť, široký rozsah služieb na vysokej...

Janka