Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Haly / Na prenájom skladové a výrobné priestory

Na prenájom skladové a výrobné priestory

Skvelá dostupnosť

4,-
1944 m2
Skvelá dostupnosť
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory, Sklady, Haly
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaJazerná
Výmera1944 m2
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia

Výrobné, skladové a halové priestory na prenájom, aj potravinárska výroba!

Ponúkame na prenájom výrobné, skladové, halové priestory na ulici Jazerná v časti Košice - Juh. Celková výmera priestorov je 1944m2 a pozostávajú z:

- traktov E (11,12, 14,15), pričom v traktoch 14,15 je pancierová/bezpečnostná podlaha a tieto priestory sú vhodné aj pre potravinársku výrobu,
- traktu 13, v ktorom sa nachádzajú: vstupné manipulačné priestory, kancelárske priestory a zázemie pre zamestnancov (šatňa, priestor pre stravovanie, sociálne zariadenia, sprchy).

K týmto priestorom patrí predná nakladacia rampa (44,43m2) a zadná nakladacia rampa (nákladné vozidlo-náves 2x).

Výška skladových priestorov (trakty 11,12,14,15):
V1 - (podlaha/strop) 7,6m,
V2 - (podlaha/stropný nosník) 5,7m.

Priestory sa prenajímajú iba ako celok. Výborná dostupnosť s napojením na obchvat mesta Košice.

Cena za tento priestor je 4,30€/m2/mesiac bez DPH, t.j. 51,60€/m2/rok bez DPH + média (voda, elektrina, plyn) podľa stavu meračov.

V prípade záujmu o obhliadku a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901. Túto nehnuteľnosť Vám prináša realitná kancelária ATOMIA.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Pomôžem Vám predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu, bezpečne a hlavne úplne bez starostí. Neváhajte ma kontaktovať, teším sa na našu spoluprácu.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chcem sa poďakovať pani Ing. Michaele Oczeákovej za pomoc pri kúpe bytu. Urobili všetko možné preto, aby som si kúpila taký byt, aký som chcela. Rada by som vyzdvihla jej ľudský a profesionálny prístup. Odporúčam služby RK ATOMIA.

Ingrid V.

Maximálna spokojnosť s RK Atomia, hlavne s maklérkou Ing. MIchaelou Oczeákovou. Profesionálny prístup, ústretovosť vo všetkých smeroch. Odporúčam.

Katarína