Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Haly / Na prenájom skladové priestory v Košiciach

Na prenájom skladové priestory v Košiciach

Hala

41,-
640 m2
Hala
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory, Sklady, Haly
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Nad Jazerom
UlicaJazerná
Výmera640 m2

PONÚKAME HALU NA PRENÁJOM S PRÍSTUPOM PRE KAMIÓNY A NAKLADACOU RAMPOU

Ponúkame na prenájom halu v priemyselnej lokalite na ulici Jazerná v Košiciach. Hala sa skladá z 3 prepojených traktov. Celková výmera haly je 640m2. K hale je prístup aj pre kamióny, pred vstupom sa nachádza nakladacia rampa. Vchod do haly je cez veľké garážové dvere. Hala je voľná a pripravená na prenájom. Je vhodná na skladové alebo výrobné priestory.

Rozmery haly celkovo: 18,09 x 35,52m.
Rozmery jednotlivých traktov: 18,09 x 11,76m.
Výška haly (podlaha - stropný nosník): 5,7m.
Výška haly (podlaha - strop): 7,6m.

Cena za prenájom je 41,60€/m2/rok, t.j. 3,46 € bez DPH/m2/mesiac + spotrebované energie.

V prípade záujmu o obhliadku a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901. Túto ponuku Vám prináša realitná kancelária ATOMIA. V ponuke na prenájom aj ďalšie priestory v tomto objekte.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Pomôžem Vám predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu, bezpečne a hlavne úplne bez starostí. Neváhajte ma kontaktovať, teším sa na našu spoluprácu.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chcem sa poďakovať pani Ing. Michaele Oczeákovej za pomoc pri predaji nášho domu. Pani Oczeáková ma profesionálny a hlavne ľudský prístup,s čím som sa už dlho nestretla. Taktiež to prebehlo rýchlo, ústretovosť z každej strany. RK Atomia ďakujeme, odporúčame a zvlášť...

Patricia

Realitnu agentury atomia som pouzila na prenajatie rodinneho domu. Agentura mi nasla najomnika velmi rychlo a vsetko prebehlo hladko. Realitnu agenturu velmi odporucam.

Zuzana