Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Haly / Na prenájom skladové priestory v Košiciach

Na prenájom skladové priestory v Košiciach

Hala

41,-
640 m2
Hala
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory, Sklady, Haly
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Nad Jazerom
UlicaJazerná
Výmera640 m2

PONÚKAME HALU NA PRENÁJOM S PRÍSTUPOM PRE KAMIÓNY A NAKLADACOU RAMPOU

Ponúkame na prenájom halu v priemyselnej lokalite na ulici Jazerná v Košiciach. Hala sa skladá z 3 prepojených traktov. Celková výmera haly je 640m2. K hale je prístup aj pre kamióny, pred vstupom sa nachádza nakladacia rampa. Vchod do haly je cez veľké garážové dvere. Hala je voľná a pripravená na prenájom. Je vhodná na skladové alebo výrobné priestory.

Rozmery haly celkovo: 18,09 x 35,52m.
Rozmery jednotlivých traktov: 18,09 x 11,76m.
Výška haly (podlaha - stropný nosník): 5,7m.
Výška haly (podlaha - strop): 7,6m.

Cena za prenájom je 41,60€/m2/rok, t.j. 3,46 € bez DPH/m2/mesiac + spotrebované energie.

V prípade záujmu o obhliadku a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901. Túto ponuku Vám prináša realitná kancelária ATOMIA. V ponuke na prenájom aj ďalšie priestory v tomto objekte.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Už niekoľkokrát sme spolupracovali pri kúpe a prenájme bytu s realitnou kanceláriou Atomia. Starostlivosť o klienta a profesionálny prístup ku každému klientovi počas trvania celého procesu, od prvého stretnutia až po podpis zmluvy, sú poskytované na vysoko odbornej úrovni. Touto cestou...

Katka Borovska

S realitnou kanceláriou sme boli maximálne spokojní pri predaji nášho bytu. Hlavne s maklérkou Ing. Michaelou Oczeákovou, za jej ústretovosť, rýchlosť a profesionálny prístup. Atomiu odporúčame aj iným klientom a hlavne p. Oczeákovú. Ďakujeme.

Ladislav a Edita B.