realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

108 m2

110 000,-

Druh ponukyPredaj, Podnikateľské priestory, Kancelárie, Iné
LokalitaPrešovský kraj, Vranov nad Topľou, Vranov nad Topľou
UlicaDuklianskych Hrdinov
Výmera108 m2
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Exkluzívna ponuka  pre Vás u nás!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a RK Atomia Vám ponúka a odporúča na kúpu nebytové priestory (obchodné, kancelárske priestory)  v  novostavbe v polyfunčnom objekte Domino vo Vranove nad Topľou. Priestory sa nachádzajú na prízemí.  Úžitková výmera priestoru je 108 m2. Priestory je možné využiť na podnikanie - prevádzku obchodnú alebo administratívnu ale aj preklasifikovať na priestory bytové a mať z priestoru byt. Vstup do prevádzky je z dvoch strán - predný vchod  - ulica a zadný vchod - dvor. Ideálne je spojiť podnikanie v prednej časti priestoru (predný vstup)  s bývaním v zadnej časti priestorov (vstup z dvora). 

Lukratívna poloha objektu na viditeľnom mieste pri vstupe do centra mesta zabezpečí výnimočnú viditeľnosť a dostupnosť pre Vás a Vašich klientov.

DISPOZÍCIA

Nebytový, samostatne uzatvorený priestor disponuje týmito priestormi - predajná plocha alebo kontaktná miestnosť o výmere 36 m2, sklad 2x, WC s umývadlom  Chodbový priestor so vstupom do skladu, toalety, miestonosti s kuchynskou linkou a ďalšej miestnosti.  Nutné vidieť - atypický pôdorys s atypickými prvkami. 

LOKALITA

Ak hľadáte sídlo pre Vašu firmu, tak ste na správnom mieste.

Priestory sú voľné a k dispozícii okamžite.

V ponúkaných priestoroch vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom presvedčiť sami!

Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

 

 

 

Ďalšie info

Stav objektunovostavba
Počet miestností5 ks
Konštrukcia stavbytehlová
OstatnéSklad, Internet, Kuchynka
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Druh parkovaniaverejné parkovanie
Počet kancelárií2 ks