Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Iné / Nebytový priestor v polyfunkčnom objekte Domino - obchodné priestory, kancelárske prie story - odporúčame - dohoda!

Nebytový priestor v polyfunkčnom objekte Domino - obchodné priestory, kancelárske prie story - odporúčame - dohoda!

108 m2, predajná - kontaktná plocha + kancelárske a skladové priestory, prípadne byt

99 990,-
108 m2
Iba u nás
108 m2, predajná - kontaktná plocha + kancelárske a skladové priestory, prípadne byt
Druh ponukyPredaj, Podnikateľské priestory, Kancelárie, Iné
LokalitaPrešovský kraj, Vranov nad Topľou, Vranov nad Topľou
UlicaDuklianskych Hrdinov
Výmera108 m2
Stav objektunovostavba
Počet miestností5 ks
Konštrukcia stavbytehlová
OstatnéSklad, Internet, Kuchynka
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Exkluzívna ponuka  pre Vás u nás!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a RK Atomia Vám ponúka a odporúča na kúpu nebytové priestory (obchodné, kancelárske priestory)  v  novostavbe v polyfunčnom objekte Domino vo Vranove nad Topľou. Priestory sa nachádzajú na prízemí.  Úžitková výmera priestoru je 108 m2. Priestory je možné využiť na podnikanie - prevádzku obchodnú alebo administratívnu ale aj preklasifikovať na priestory bytové a mať z priestoru byt. Vstup do prevádzky je z dvoch strán - predný vchod  - ulica a zadný vchod - dvor. Ideálne je spojiť podnikanie v prednej časti priestoru (predný vstup)  s bývaním v zadnej časti priestorov (vstup z dvora). 

Lukratívna poloha objektu na viditeľnom mieste pri vstupe do centra mesta zabezpečí výnimočnú viditeľnosť a dostupnosť pre Vás a Vašich klientov.

DISPOZÍCIA

Nebytový, samostatne uzatvorený priestor disponuje týmito priestormi - predajná plocha alebo kontaktná miestnosť o výmere 36 m2, sklad 2x, WC s umývadlom  Chodbový priestor so vstupom do skladu, toalety, miestonosti s kuchynskou linkou a ďalšej miestnosti.  Nutné vidieť - atypický pôdorys s atypickými prvkami. 

LOKALITA

Ak hľadáte sídlo pre Vašu firmu, tak ste na správnom mieste.

Priestory sú voľné a k dispozícii okamžite.

V ponúkaných priestoroch vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom presvedčiť sami!

Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

 

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chcem podakovat spolocnosti Atomia za sprostredkovanie bytu a pomoc pri kupe bytu. Profesionalny pristup, ochota, ludske jednanie. Obzvlast sa chcem podakovat p. Oczeakovej, ktora bola stale ustretova, napomocna a ochotna pomoct kedykolvek. Atomiu odporucam jednoznacne a hlavne p. Oczeakovu.

Ferdinand V.

Chceli by som sa veľmi pekne poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za výnimočné nasadenie a super komunikáciu. Len vďaka jej šikovnosti sa nám podarilo získať to čo sme tak veľmi chceli. Do budúcna prajeme ešte veľa pracovných, ako aj osobných úspechov. Už sme Vás aj odporučili a...

Mária&Ľubo