realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

2 izbový

303 m2

90 900,-

Druh ponukyPredaj, Iné, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Geča
UlicaGeča
Výmera303 m2
Počet izieb2
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Viac ako chata  - na budúce celoročné bývanie (dom)  alebo rekreáciu s krásnym širokým pozemkom v OV !

Túžite relaxovať po namáhavom pracovnom dni a chcete stráviť príjemný čas s deťmi v prírode alebo rybolove nielen počas dovoleniek a víkendov ale kedykoľvek počas pracovného týždňa?

Chcete vlastniť  celoročne obývateľnú chatu s pozemkom v OV?

Chcete tráviť voľný čas v krásnej prírode okolia Košíc?

Ak áno, tak táto ponuka je určená práve Vám!

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Pozrite si virtuálnu obhliadku 3D - na stránke atomia.sk kliknutím na uvedený link alebo na iných stránkach skopírovaním linku do vášho prehliadača:

https://my.matterport.com/show/?m=vTuUCerjMFR

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová  Vám ponúka celoročne užívateľnú  rekreačnú murovanú chatu s príslušenstvom v záhradkárskej lokalite obce Geča. V záhradkárskej lokalite sa nachádzajú  celoročne užívané chaty (domy).  Stavba záhradnej chaty bola realizovaná na pozemku v osobnom vlastníctve podľa overenej projektovej dokumentácie. Jej kolaudácia prebehla v r. 1989 a chata má pridelené súpisné číslo. Posledná rekonštrukcia (strecha) sa realizovala v r. 2019. Obec Geča je vzdialená 8 km z mestskej časti Košice Barca, záhradskárska časť Geča 10 km.  Prístup k nehnuteľnosti je  priamo z účelovej komunikácie, prístupová panelová cesta je vo výstavbe.  Chata je jednopodlažná  s obytným podkrovím a suterénom. Samostatne stojaca s upravenou a udržiavanou záhradou.  Pozemok o výmere 303 m2 je rovinatý, orientovaný na juhozápad. Pozemok je dostatočne široký 14 m a dlhý 21,6 metrov.

SIETE

Chata je napojená na elektrinu, vodu z vlastnej studne umiestnenej na pozemku,  zdrojom teplej vody je zásobníkový elektrický ohrievač (bojler). Na pozemku sa nachádza žumpa o výmere 3 m3. Odkanalizovanie chaty, t.z. prepojenie odpadu z budúcej kúpeľne a kuchyne so žumpou si zrealizuje majiteľ podľa vlastných predstáv a potrieb.

DISPOZÍCIA CHATY

Stavba záhradnej chaty o zastavanej ploche 31 m2 má dispozíciu:

⁃ suterén - technická miestnosť - zastavaná plocha podlažia - 26 m2

⁃ prízemie - obývacia izba s krbom, schody do podkrovia  - zastavaná plocha podlažia - 31 m2

⁃ podkrovie - 1 x izba - spálňa s výstupom na loggiu

POPIS

Chata  je murovaná z kvádrov. Je osadená na rovinatom pozemkom, umožňujúcom zväčšenie chaty o ďalšie miestnosti. Chata je umiestnená v zadnej časti pozemku.   Suterén - 1. podzemné podlažie (1.PP)  je prístupné z 1.nadzemného podlažia (1.NP). 1. podzemné podlažie a základy sú zo železobetónu, podlaha 1. NP je betón a na ňom je položená dlažba. Obytné podkrovie má  drevenú podlahu.  Krb v obývacej izbe  je postavený v r. 2010 - je tehlový, krbová vložka je liatinová uniflam - 14 kW a je obložený zvonku žulou a travertínom. Krb s prieduchom v podkroví zabezpečuje vykurovanie chaty. Voda je napojená zo studne a prístup k vode je vonku a v suteréne.  V suteréne sa nachádza aj bojler na ohrev teplej vody a sprchovací panel. V suteréne  plánoval terajší majiteľ urobiť kuchyňu a kúpeľňu so vstupom z bočnej strany chaty.  Vstup do podkrovia je vnútorným schodiskom z obývacej izby. Stavba je zastrešená sedlovou strechou,  je zateplená a krytina je nová -  hnedý lakoplast - realizované v r. 2019/2020. V podkroví je obklad červeným smrekom. Okná sú plastové - izolačné dvojsklo a majú vnútorné žalúzie.  Vnútorné omietky sú vápenaté štukové a vonkajšie omietky sú na báze minerálnych látok.

Na upravenom a udržiavanom pozemku sa nachádza príslušenstvo:

1. Sklad náradia

2. Toaleta - suché WC

LOKALITA A OBČIANSKE VYBAVENIE

Doprava je možná autom,  prímestskou autobusovou dopravou alebo taxislužbou, pričom cesta do centra mesta trvá cca 15 min. Občianska vybavenosť - priamo v záhradkárskej lokalite je reštaurácia Amur a  kompletná občianska vybavenosť je dostupná v obci Geča - www.geca.sk, Čaňa www.cana.sk, Nižná Myšla - www.niznamysla.sk, prípradne  v meste Košice - www.kosice.sk. Pekné prírodné prostredie, v blízkosti je jazero Geča.  V oblasti nehnuteľnosti je tiché prostredie, bez premávky vozidiel.

Na základe celkového hodnotenia typu nehnuteľnosti, jej dispozičného riešenia, použitých materiálov a jej umiestnenia ide o dobrú nehnuteľnosť.  Odporúčame!

Páči sa Vám táto nehnuteľnosť? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com.

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Ďalšie info

Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Konštrukcia stavbykvádrová
Oknáplastové
OstatnéPivnica, Sklad
Rozvody/PrípojkyElektrina, Studňa, Žumpa, Vlastný ohrev
Druh pozemkuna bývanie, záhrada
Spôsob kúreniatuhé palivo
Polohapri vode, v záhradkárskej oblasti
Využitieceloročné
El. napätie240/400 V
Počet WC1
Typ pozemkuRovinatý
Výmera pozemku303 m2
Rozmery pozemku14 x 21,6 m