Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Kancelárie / Lukratívne priestory na prenájom v meštianskom dome v centre mesta, neváhajte - môžu byť aj Vaše!

Lukratívne priestory na prenájom v meštianskom dome v centre mesta, neváhajte - môžu byť aj Vaše!

kancelária o výmere 25,88 m2 + podiel na spol.priestoroch, kancelária o výmere 20,78 m2 + podiel na spol. priestoroch, 1.p., centrum mesta, výborná dostupnosť

9,-
35 m2
Iba u násTOP ponuka
kancelária o výmere 25,88 m2 + podiel na spol.priestoroch, kancelária o výmere 20,78 m2 + podiel na spol. priestoroch,  1.p., centrum mesta, výborná dostupnosť
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory, Kancelárie
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaHviezdoslavova
Výmera35 m2
Stav objekturekonštrukcia
Konštrukcia stavbytehlová
Výťaháno
OstatnéInternet
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia, Vlastný ohrev
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Exkluzívna ponuka exkluzívne iba u nás pre Vás!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a RK Atomia Vám ponúka a odporúča na prenájom pekné kancelárske  priestory v meštianskom dome - zrekonštruovanej historickej budove centra mesta Košice. 

Lukratívna poloha domu -  roh Hlavnej a Hviezdoslavovej ulice Vám zabezpečí výnimočnú viditeľnosť  a dostupnosť pre Vás a Vašich klientov. V blízkosti sú novostavby Mlynská Bašta, Pri Radnici, kancelárske priestory Bastion…ODPORÚČAME!

Úžasné DOKONČENÉ priestory a výborná klíma bez nutnosti klimatizácie!  Takýto benefit v novostavbách nenájdete! Vynikajúcu klímu priestorov  zabezpečujú hrubé tehlové múry  stavby a vysoké stropy v miestnostiach. V zime zimu nepocítite a v lete sa budete do práce  tešiť. „Už aby som bol v práci“ - to si isto poviete Vy alebo Vaši zamestnanci  v letných horúčavách. Ďalším benefitom priestorov je ich bezbariérovosť vďaka výťahu umiestnenému v dome. 

PONUKA č.1:

Kancelária č. 212

Nebytový priestor o výmere 34 m2. Kancelária č. 212 vo výmere -   25, 88 m2   + podiel na spoločnej chodbe a sociálnych zariadeniach (wc ženy, muži)  -  9 m2.

Viď. pôdorys. 

PLATBA

Cena priestorov o výmere 35 m2 je   9,- eur/m2/mesiac  bez médií, t.j. 315,- eur za mesiac bez médií. 

Cena za média (bez internetu) : 5,20/ m2/ ROK + spotreba elektrickej energie, t.j.  182,- eur  za ROK (15,16 za MESIAC)  + spotreba el. energie.

Nutný 1 mesačný depozit (vo výške 1 mesačného nájmu). 

Ponuka č.2

Kancelária č. 213

 

Nebytový priestor o výmere 28,05  m2. Kancelária č. 213 vo výmere -   20,78 m2   + podiel na spoločnej chodbe a sociálnych zariadeniach (wc ženy, muži)  -  7,27 m2.

Viď. pôdorys. 

PLATBA

Cena priestorov o výmere 28,05  m2 je   9,- eur/m2/mesiac  bez médií, 252,45  eur za mesiac bez médií. 

Cena za média (bez internetu) : 5,20/ m2/ ROK + spotreba elektrickej energie, t.j.  145,86- eur  za ROK (12,15 za MESIAC)  + spotreba el. energie.

Nutný 1 mesačný depozit (vo výške 1 mesačného nájmu). 

Internet - optika

ĎALŠIE PONUKY V MEŠTIANSKOM DOME

Ponúkame Vám ďalšie  priestory  :

-  celé 1. poschodie  o výmere  233 m2, viď.  Časť nebytových  priestorov  je funkčne previazaná. 

- nebytový priestor o výmere 166 m2. pozri:  https://www.atomia.sk/sk/najserioznejsia-ponuka-nehnutelnosti/podnikatelske-priestory/kancelarie/lukrativne-priestory-na-prenajom-v-mestianskom-dome-v-centre-mesta-nevahajte-mozu-byt-aj-vase-na-prenajom-v-mestianskom-dome-v-c

LOKALITA

Ak hľadáte sídlo pre Vašu firmu, tak ste na správnom mieste. Historická budova Vám ponúka  výbornú polohu - centrum mesta Košice  a občiansku vybavenosť.  V meštianskom dome  sa nachádza známa a vyhľadávaná kaviareň Šálka Kávy a v suteréne sa nachádza nový bar Rockovňa.

DOPRAVNÁ DOSTUPNOSŤ

MHD

Pár krokov meštianskeho domu sa  nachádza Námestie maratónu mieru, ktorý je jedným z hlavných uzlov MHD. Neďaleko sa nachádza zastávka „Námestie Maratónu mieru“ s viacerými električkovými (2,4,6,9,R3) a autobusovými linkami (13,17,19,22,36,57), ktoré spájajú centrum s ostatnými časťami mesta.

Autom 

Na mestský okruh (Trieda SNP) sa autom dostanete za 2 minúty. Za 5 minút sa od svojho pracoviska  dostanete na diaľnicu D1.

Parkovanie - rezidentské. 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Priestory sú voľné a k dispozícii okamžite.

V ponúkaných priestoroch vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom presvedčiť sami!

Viac informácií o možnostiach nájmu týchto priestorov sa dozviete telefonicky.

Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com.

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Už niekoľkokrát sme spolupracovali pri kúpe a prenájme bytu s realitnou kanceláriou Atomia. Starostlivosť o klienta a profesionálny prístup ku každému klientovi počas trvania celého procesu, od prvého stretnutia až po podpis zmluvy, sú poskytované na vysoko odbornej úrovni. Touto cestou...

Katka Borovska

Touto cestou sa chceme poďakovať maklérke pani Ing. Katonovej za jej ústretovosť, ochotu a profesionálny prístup pri kúpe nášho bytu. Nakoľko z našej strany to už bola štvrtá realizácia v rámci realít, tak môžme porovnávať. Ak sa rozhodnete využiť služby...

Peter Š.