Vyberte si kategóriu

Na predaj priestory v centre

Pri Dóme sv. Alžbety

0,-
- m2

VIRTUÁLNA 3D OBHLIADKA

Pri Dóme sv. Alžbety
Druh ponukyPredaj, Byty, Podnikateľské priestory, Kancelárie
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaAlžbetina
Výmera - m2
Počet izieb5
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Typ domuradová zástavba
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Výmera pozemku144 m2
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

NA PREDAJ PRIESTORY PRI DÓME SV. ALŽBETY - POZRITE SI 3D PREHLIADKU

https://my.matterport.com/show/?m=RbhJ1z3DHU7

Ponúkame Vám na predaj dve podlažia meštiackého domu na Alžbetinej ulici v Košciach - využívané ako apartmánové a kancelárske priestory. Na predaj sú 2 plnohodnotné podlažia tohto domu - 1. a 2. poschodie a podiel na spoločných priestoroch. Dispozične je táto budova rozdelená na 4 nadzemné podlažia, každé podlažie má svoj vchod zo spoločného schodiska.

1. poschodie - využívané ako kancelárske priestory: 2 veľké kancelárie, sociálne zariadenia, kuchynka
2. poschodie - využívané ako 3-izbový apartmán na bývanie dispozične rozdelený na: 3 izby, kúpeľňu, WC, kuchyňu a chodbu
Inžinierské siete: elektrina, voda, kanalizácia, plyn
Celková zastavaná plocha a zároveň výmera pozemku: 144m2
Úžizková plocha jedného podlažia: cca. 110m2

Budova prešla kompletnou rekonštrukciou v roku 1996 - hlavné prípojky vody, kanalizácie, plynu a odpadu, kompletne vnútorné priestory a rozvody, okná, strecha. Vnútorné priestory prešli odvtedy taktiež ďalšími menšími rekonštrukciami - kúpeľňa, kuchyňa, osvetlenie, zabezpečenie, rozvody internetu a pod. Vykurovanie je zabezpečené pre celú budovu plynovým kotlom, ohrev vody je riešený na každom poschodí samostatne elektrickými boilermi. Táto nehnuteľnosť sa predáva ako podiel vo výške 1/2 domu, využívané priestory sú však zmluvne dohodnuté. Nehnuteľnosť je na liste vlastníctva vedená ako meštiacky dom - nebytová budova. 

Cena dohodou, viac info v RK. Podklady k dispozícií na vyžiadanie. Možnosť kúpy aj ako investície na následný prenájom. V prípade záujmu o obhliadku a pre ďalšiu informáciu ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Pomôžem Vám predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu, bezpečne a hlavne úplne bez starostí. Neváhajte ma kontaktovať, teším sa na našu spoluprácu.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chceli by sme sa velmi pekne podakovat pani Ing. Alene Katonovej za proaktivny a ludsky pristup. Napriek tomu, ze sme kupovali byt mimo nasho bydliska, bola spolupraca uplne bezproblemova. Cenime si usestretovost a profesionalitu pocas celej doby spoluprace. Dakujeme!

Rado&Darina B.

Chcem podakovat realitnej kancelarii Atomia a obzvlast panovi Ing.Tomasovi Petruncikovi za jeho vysoko profesionalny aj ludsky a nadstandartny pristup pri rieseni predaja mojho bytu.

Alena Kubanova