Vyberte si kategóriu

Na prenájom kancelárie

Bezproblémové parkovanie

4,-
51 m2
Bezproblémové parkovanie
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory, Kancelárie
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaJazerná
Výmera51 m2

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa na 1. poschodí budovy na ulici Jazerná v časti Košice - Nad jazerom. Do areálu je vynikajúci prístup z obchvatu mesta Košice. 

  • Celková výmera: 51,62m2
  • Cena za prenájom: 51,60 EUR/m2/rok + médiá; t.j. 4,30 EUR bez DPH 1m2/mesiac + médiá

V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901. Túto ponuku Vám prináša realitná kancelária ATOMIA. V ponuke na prenájom aj ďalšie priestory v tomto objekte.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Pomôžem Vám predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu, bezpečne a hlavne úplne bez starostí. Neváhajte ma kontaktovať, teším sa na našu spoluprácu.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chcela by som veľmi pekne poďakovať maklérke pani Oczeákovej za jej profesionalitu pri predaji môjho rodinného domu. Chcem vyzdvihnúť jej šikovnosť, ústretovosť, ľudský prístup a profesionálne jednanie. Vedela zodpovedať všetky moje otázky a previedla ma celým obchodom od...

Lucia

Zo srdca ďakujeme pani Katonovej za jej srdečnosť, ústretovosť, úžasné jednanie, ústretovosť, šikovnosť a trpezlivosť. Tento mimoriadny človek nám pomohol, samozrejme cez RK ATOMIA, zrealizovať predaj nášho bytu doslova do posledného detailu, za čo jej patrí veľká vďaka.

Jolana a Peter