Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Kancelárie / Na prenájom kancelárie pri hlavnej ceste

Na prenájom kancelárie pri hlavnej ceste

Výborná dostupnosť

0,-
600 m2
Výborná dostupnosť
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory, Kancelárie
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Bidovce
UlicaBidovce
Výmera600 m2
Stav objekturekonštrukcia
Konštrukcia stavbytehlová
Výťahnie
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod
Počet kancelárií11 ks

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Bidovciach neďaleko mesta Košice priamo na konci dialnice s výbornou dostupnosťou. Na prenájom sú 2 kompletne zrekonštruované poschodia. Dispozične sú poschodia rozdelené na: 

- 6 miestností, kuchynka, osobitne pánske a dámske WC a miestnosť pri vchode,
- 5 miestností, zasadačka, kuchynka, WC a sprcha.

Priestory ako aj budova prešli kompletnou rekonštrukciou. Jedno poschodie má výberu cca. 300m2. Celková výmera je 600m2. Kancelárie majú vlastné merače a sú klimatizované. Možnosť prenájmu aj menších priestorov v budove. K dispozícií je parkovanie pred budovou, možnosť parkovania aj nákladných vozidiel. Budova sa nachádza na konci dialničného úseku Budimír - Bidovce pri kruhovom objazde. Výborná dostupnosť.

Cena dohodou podľa dĺžky prenájmu a veľkosti prenajatých priestorov. Viac informácií v RK. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Možnosť prenájmu aj ďalších priestorov v areáli - sklad, hala, obchodné priestory, parkovacie miesta a apartmány.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chceli by sme vyjadrit velku vdaku p. Katonovej za jej ochotu, priatelsky pristup, profesionalitu, ustretovost. Jednoducho vsetko vybavila za nas a my sme nemali ziadne starosti. Este raz, pani Katonova velke DAKUJEME

rod. Jurčišinova

Veľmi pekne ďakujem pani Ing. Oczeákovej za profesionálny, seriózny a zároveň ľudský prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Takisto by som sa chcel poďakovať pánovi Stanislavovi Karafovi. Vrelo odporúčam každému služby realitnej kancelárie Atomia!

Michal Rozloznik