Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Kancelárie / Na prenájom podnikateľské priestory

Na prenájom podnikateľské priestory

Kacelárie, sklady, výroba

3,-
100 m2
Kacelárie, sklady, výroba
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory, Kancelárie
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaDunajská
Výmera100 m2

Ponúkame na prenájom kancelárske a skladové priestory na ulici Dunajská v časti Košice - Juh. Kancelárie sa nachádzajú v budove na poschodí a prízemí s prístupom cez vchod budoby, prípadne cez rampu. Skladové a výrobné priestory sa nachádzajú aj v suteréne. K dispozícií sú rôzne dispozície a výmery od 20m2 až do 350m2. Možnosť prenájmu kancelárií so zariadením aj bez zariadenia. K dispozícií na prenájom aj ďalšie priestory v budove a areáli - skladové priestory, výrobné priestory nezávadnej výroby, parkovacie miesta. Areál je oplotený s vlastnou vrátnicou.

Cena za prenájom od 3€/m2/mesiac + energie, podľa výmery a stavu priestoru. Tieto priestory Vám ponúka realitná kancelária ATOMIA. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Pomôžem Vám predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu, bezpečne a hlavne úplne bez starostí. Neváhajte ma kontaktovať, teším sa na našu spoluprácu.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chcem podakovat spolocnosti Atomia za sprostredkovanie bytu a pomoc pri kupe bytu. Profesionalny pristup, ochota, ludske jednanie. Obzvlast sa chcem podakovat p. Oczeakovej, ktora bola stale ustretova, napomocna a ochotna pomoct kedykolvek. Atomiu odporucam jednoznacne a hlavne p. Oczeakovu.

Ferdinand V.

Oceňujem odbornosť a ľudský prístup p. Oczeakovej. Predaj bytu za jej pomoci prebehol hladko, previedla ma celým procesom a urcite v buducnosti opat vyuzijem sluzby Atomie.

Veronika