realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

523 m2

12,-

Druh ponukyPrenájom, Kancelárie
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaŠtúrová
Výmera523 m2
Ing. Andrea Petrunčíková

Ing. Andrea Petrunčíková

+421 944 382 200
apetruncikova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Ponúkame na prenájom reprezentatívne nové kancelárske priestory o výmere 523 m2  pre 1 firmu na 4p v novostavbe Business centra Košice na Štúrovej ul. Košice.

Táto budova ponúka moderné, kvalitné a luxusné priestory, ktoré si Vaši zamestnanci a klienti určite obľúbia.  Toto Business centrum má výbornú dostupnosť zo všetkých častí Košíc a ponúka mnoho ďalších benefitov ako je služba recepcie pri vstupe do budovy,  reštaurácie, obchody, parkovanie priamo na podlaží kancelárií, 2 veľkokapacitné výťahy, či rôzne služby na dosah v rámci tohto Business centra.

Ponúkaný priestor disponuje otvorenou kancelárskou plochou, ktorá je predelená sklenenými stenami. Tak vznikli 2 samostatné kancelárske plochy, 1 mítingová miestnosť s prípravou na projektor, oddychová miestnosť a kuchynka. Pred vstupom do kancelárií sa nachádza priestor ktorý sa dá využiť pre vlastnú recepciu, vstup na parkovisko,  vstup na únikové vonkajšie schodisko s terasami, na ktorých je vysadená zeleň, kde si môžete oddýchnuť a priestor pre upratovačku. Kancelársky priestor má plastové otváracie okná s tieniacimi roletami, klimatizáciou, svietidlami z opálového skla, ktoré sú vsadené do sadrokartónových stropov.  Podlaha – koberce v ktorej je predpripravená kabeláž v podlahových boxoch s dátovými a elektrickými rozvodmi k pracovným stolom. Priestor sa dá predeliť, prípadne zariadiť v štandarde prenajímateľa (nové výškovo nastaviteľné pracovné stoly, vybavenie mítingovej miestnosti a kuchynky) alebo podľa požiadaviek nájomcu. Má vlastné sociálne zariadenia samostatne pre ženy, mužov a imobilných ľudí, vlastné meranie spotreby energii.

Cena prenájmu 12 eur/m2 bez DPH + energie.  Možnosť dohody na podmienkach a doplnkových službách (internetové pripojenie, kamerový a prístupový systém, upratovanie).  

Možnosť prenájmu 10 až 15 parkovacích miest. Cena prenájmu 1 parkovacieho miesta 70 eur.

 

Ďalšie info

Stav objekturekonštrukcia
Konštrukcia stavbyliaty betón
Výťaháno
OstatnéBezbariérový prístup, Klimatizácia, Internet, Kuchynka
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Druh parkovaniaverejné parkovanie, garáž, podzemné parkovanie, vyhradené parkovanie
El. napätie240/400 V
Počet WC3
Počet kancelárií4 ks
Počet parkovacích miest15