Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Komerčný objekt na predaj

Komerčný objekt na predaj

Viac budov a veľký pozemok

450 000,-
1911 m2
TOP ponuka
Viac budov a veľký pozemok
Druh ponukyPredaj, Domy, Podnikateľské priestory
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Barca
UlicaMedená
Výmera1911 m2
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbytehlová, kvádrová
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Výmera pozemku1911 m2
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

PODNIKATEĽSKÝ OBJEKT V BARCI NA PREDAJ

Ponúkame na predaj podnikateľský areál v časti Košice - Barca. Celková rozloha pozemku je 1911m2, na pozemku sa nachádza dom, momentálne slúžiaci ako kancelárie, budova momentálne slúžiaca ako ubytovňa, garáž, plechová a murovaná hala. Hlavný dom bol postavený v roku 2000. Je napojený na všetky inžinierské siete (voda, kanalizácia, elektrina, plyn). Kúrenie a ohrev vody sú zabezpečené plynovým kotlom. Dom je dvojpodlažný, 5 miestností je na prízemí a ďalšie 3 sa nachádzajú na poschodí domu. Celý dom je momentálne slúžiaci ako kancelárie a zázemie firmy. Ďalšia budova - slúžiaca ako ubytovňa je taktiež dvojpodlažná s kúpeľňou, 2 izbami a šatňami pre zamestnancov. 

  • Celková plocha pozemku: 1911 m2
  • Zastavaná plocha domu: 186 m2
  • Zastavaná plocha ostatných budov: 353 m2

Táto nehnuteľnosť je vhodná ako sídlo firmy, môžnosť spojiť podnikanie a bývanie. Na pozemku sa nachádza aj vrátnica, celý pozemok je oplotený.

Cena za túto nehnuteľnosť je 450.000€. Možnosť kúpiť aj na hypotekárny úver. Ponúkame Vám bezplatné hypotekárne poradenstvo. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať pani Ing.Katonovej a taktiež celej realitnej spoločnosti ATOMIA za pomoc pri predaji,hľadaní a kúpe nehnuteľnosti. Hlavne pani Katonovej za ochotu,trpezlivosť,profesionálny a taktiež veľmi milý prístup. Každému mozeme Vaše služby len odporúčať. Dakujeme

Zuzana

Veľká spokojnosť s RK Atomia, obzvlášť s maklérkou Ing. Oczeákovou. Odporúčam

Martin