Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Komerčný objekt na predaj

Komerčný objekt na predaj

Viac budov a veľký pozemok

450 000,-
1911 m2
TOP ponuka
Viac budov a veľký pozemok
Druh ponukyPredaj, Domy, Podnikateľské priestory
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Barca
UlicaMedená
Výmera1911 m2
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbytehlová, kvádrová
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Výmera pozemku1911 m2
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

PODNIKATEĽSKÝ OBJEKT V BARCI NA PREDAJ

Ponúkame na predaj podnikateľský areál v časti Košice - Barca. Celková rozloha pozemku je 1911m2, na pozemku sa nachádza dom, momentálne slúžiaci ako kancelárie, budova momentálne slúžiaca ako ubytovňa, garáž, plechová a murovaná hala. Hlavný dom bol postavený v roku 2000. Je napojený na všetky inžinierské siete (voda, kanalizácia, elektrina, plyn). Kúrenie a ohrev vody sú zabezpečené plynovým kotlom. Dom je dvojpodlažný, 5 miestností je na prízemí a ďalšie 3 sa nachádzajú na poschodí domu. Celý dom je momentálne slúžiaci ako kancelárie a zázemie firmy. Ďalšia budova - slúžiaca ako ubytovňa je taktiež dvojpodlažná s kúpeľňou, 2 izbami a šatňami pre zamestnancov. 

  • Celková plocha pozemku: 1911 m2
  • Zastavaná plocha domu: 186 m2
  • Zastavaná plocha ostatných budov: 353 m2

Táto nehnuteľnosť je vhodná ako sídlo firmy, môžnosť spojiť podnikanie a bývanie. Na pozemku sa nachádza aj vrátnica, celý pozemok je oplotený.

Cena za túto nehnuteľnosť je 450.000€. Možnosť kúpiť aj na hypotekárny úver. Ponúkame Vám bezplatné hypotekárne poradenstvo. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chcela by som veľmi pekne poďakovať maklérke pani Oczeákovej za jej profesionalitu pri predaji môjho rodinného domu. Chcem vyzdvihnúť jej šikovnosť, ústretovosť, ľudský prístup a profesionálne jednanie. Vedela zodpovedať všetky moje otázky a previedla ma celým obchodom od...

Lucia

Maximálna spokojnosť s realitnou kanceláriou Atomia a hlavne s maklerkou p. Ing. Oczeákovou za jej profesionálny prístup a serióznosť.

Matej Holda