Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Na predaj budova v centre mesta

Na predaj budova v centre mesta

Obchod, kancelárie aj byty

0,-
769 m2
Iba u nás
Obchod, kancelárie aj byty
Druh ponukyPredaj, 3 izbový, Podnikateľské priestory
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaJuh
Výmera769 m2
Stav objekturekonštrukcia
OstatnéKlimatizácia, Internet
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Druh parkovaniavo dvore
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

NA PREDAJ BUDOVA BLÍZKO CENTRA MESTA NA INVESTÍCIU - BYTY, OBCHODNÉ PRIESTORY A POZEMOK

Veľmi zaujímavá investičná priležitosť:

Ponúkame na predaj budovu v časti Košice - Juh neďaleko centra mesta. Budova je 4-podlažná s tromi nadzenými podlažiami a polozapusteným suterénom. Celá budova prešla v roku 2005 kompletnou rekonštrukciou a modernizáciou. V rámci rekonštrukcie boli zrekonštruované kompletné rozvody vody, elektriny, odpadu a plynu v dome, nové omiestky, stierky, podlahy, kuchyne a kúpeľňe, sanita, strecha, rekonštrukcia obvodového plášťa budovy. 

Dispozične je budova momentálne rozdelená a využívaná ako:

Polozapustený suterén a 1. nadzemné podlažie: využívané ako obchodný priestor - predajňa so skladmi a zázemím, kanceláriami, socialnými zariadeniami a kuchyňou. Možné využívať aj ako byt. 
2. nadzemné podlažie: využívané ako 3-izbový byt s kuchyňou, kúpeľňou a balkónom.
3. nadzemné podlažie (podkrovie): využívané ako veľký 2-izbový byt s halou, kuchyňou a kúpeľňou. Možnosť dispozične rozdeliť a vytvoriť ďalšie izby.

Byty a prestory sú zariadené a rekonštruované do vyššieho štandardu. Budova je pripojená na všetky inžinierské siete - voda, kanalizácia, elektrina a plyn. Vykurovanie je zabezpečené formou plynových kotlov na poschodiach, každý priestor má svoje vlastné merače. Na chladenie je vytvorená klimatizácia. K budove patrí aj priľahlý pozemok a budova v dvore. Aktuálne slúži ako parkovisko pre automobily a sklad, no z hľadiska investície je tento objekt veľmi zaujímavý pre zhodnotenie investovaných prostriedkov, nakoľko je možnosť rekonštrukcie na iné využitie. Energetický certifikat zatial nie je vytvorený.

Celková výmera pozemku: 769m2
Úžitková plocha hlavnej budovy: 610m2
Zastavaná plocha vedľajšej budovy: 184m2

Kompletná dokumentácia je k dispozicií na vyžiadanie. V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti a pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať. Cena dohodou, viac informácii v realitnej kancelárii ATOMIA a na tel. č. 0915 88 99 66.

Realitný maklér
Mikuláš

Mgr. Mikuláš Kurimský

+421 915 88 99 66
kurimsky@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne maklérke p. Katonovej a maklérovi p. Tomášovi Petrunčíkovi za skvelý prístup, rýchlosť a profesionalitu. Vybavili za mňa všetko potrebné pri kúpe bytu, bol som veľmi spokojný.

p. Bunovský

Chcela by som sa srdečne poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za úžasný servis pri predaji bytu. Neviem, či som sa vôbec niekedy stretla s tak profesionálnym a serióznym prístupom. Veľká vďaka za všetko, do budúcna prajem ešte veľa pracovných, ako aj osobných úspechov. Určite...

Zuzana M.