Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Na predaj komerčná budova v centre Košíc

Na predaj komerčná budova v centre Košíc

Lukratívna lokalita

0,-
1596 m2
 
Druh ponukyPredaj, Podnikateľské priestory
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaKováčska
Výmera1596 m2
Stav objekturekonštrukcia
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Druh parkovaniavo dvore

Budova v historickom centre Košíc

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt - komerčnú budovu na Kováčskej ulici v Košiciach. Jedná sa o historickú budovu, ktorá sa skladá zo suterénu, prízemia a 3 poschodí. Budova ponúka nebytové priestory ale taktiež 4 byty na poschodí. Na pozemku sa nachádza 8 parkovacích miest vo dvore. Celková výmera budovy je 1.596m2 a leží na pozemku s celkovou výmerou 749m2. Budova je vhodná pre investorov, takmer všetky priestory su momentálne v prenájme.

Cena dohodou, viac informácií osobne po dohode v realitnej kancelárií ATOMIA na Orlej ulici č. 11. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Realitná kancelária Atomia - da sa konštatovať - pracuje na slovenskom trhu a špeciálne v KE a okoli profesionálne , ale popritom sa pri kontaktoch nestráca ľudský a osobný rozmer.

Milan Svitek

Prostredníctvom tejto realitnej kancelárie som uskutočnil predaj bytu na Národnej triede v Košiciach a chaty na Hnilci. Okrem iných služieb som využil aj službu úschovy kúpnej ceny v realitnej kancelárii Atomia. Služby uvedenej realitky môžem po dvojnásobnej dobrej skúsenosti len odporučiť....

rodina Š evcova