Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Na predaj rodinný dvojdom v Košiciach

Na predaj rodinný dvojdom v Košiciach

Možnosť podnikania

0,-
783 m2
Možnosť podnikania
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom, Podnikateľské priestory
LokalitaKošický kraj, Košice III, Dargovských Hrdinov
UlicaPrešovská cesta
Výmera783 m2
Počet izieb6
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Oknáplastové
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Studňa, Kanalizácia
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

BÝVANIE AJ PODNIKANIE alebo DVOJGENERAČNÉ BÝVANIE - DVOJDOM V DOSTUPNEJ LOKALITE, NEPREHLIADNITE TÚTO PONUKU

Ponúkame na predaj dvojdom na ulici Prešovská cesta v časti Košice - Dargovských hrdinov. 

Táto nehnuteľnosť sa skladá z dvoch rodinných domov so spoločnou stenou, oddelenie druhého domu vzniklo vybudovaním nového vchodu.

Dom č. 1 - tento rodinný dom prešiel takmer kompletnou rekonštrukciou, ktorú zahŕňa: kompletne menené rozvody elektriny, vody a odpadu, plastové okná, podlahy, omietky, plynový kotol s rozvodmi kúrenia, nová strecha, zateplenie a izolácie. K dokončeniu rekonštrukcie chýba dokončenie kuchyne a kúpeľne. Dispozične je byt rozdelený na prízemie a 1. poschodie. Na prízeí sa nachádza, kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba, izba momentálne slúžiaca na podnikanie a výstup na 2 zimné záhrady. Poschodie domu je momentálne bez rozdelenia ako 1 veľký priestor slúžiaci ako veľká spálňa so šatníkom.

Dom č. 2 - druhý rodinný dom nachádzajúci sa v zadnej časti je v štádiu rekonštrukcie a tak sa tento dom aj predáva. V tomto dome je kompletne zrekonštruovaná strecha, nové plastové okná, nový vchod a dvere, čiastočne natiahnuté elektrické rozvody, nová prípojka vody, podlaha v štádiu prípravy na podlahové kúrenie. Je to 3-izbový dom s kuchyňou a kúpeľňou, jedna izba s balkónom sa nachádza na poschodí domu.

Oba domy sú napojené na všetky inžinierské siete: voda, kanalizácia, elektrina a plyn. Na pozemku sa nachádza aj studňa. Na pozeku sa taktiež nachádzajú ďalšie budovy - letná kuchynka, garáž, dielňa a sklad. V zadnej časti za budovami sa nachádza záhrada.

Celková výmera pozemku: 783m2
Celková zastavaná plocha domov: 92m2 + 87m2 = 179m2
Celková zastavaná plocha domov s príslušnými budovami: 223m2

Cena za túto nehnuteľnosť je dohodou, info v realitnej kancelárií ATOMIA. Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Dobrý deň prajem týmto by som chcela vyjadriť maximálnu spokojnosť s maklérkou pani Oczeákovou a bola by som veľmi rada aby takáto spolupráca bola docenená aj inak.Ak by som to mala hodnotit číslom je to 1.Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov v ďalšej vašej práci.S pozdravom...

Viera V.

Chceli by som sa veľmi pekne poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za výnimočné nasadenie a super komunikáciu. Len vďaka jej šikovnosti sa nám podarilo získať to čo sme tak veľmi chceli. Do budúcna prajeme ešte veľa pracovných, ako aj osobných úspechov. Už sme Vás aj odporučili a...

Mária&Ľubo