realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

81,5 m2

dohodou

Druh ponukyPredaj, Reštaurácie
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Nad Jazerom
UlicaBaltická
Výmera81,5 m2
Ing. Beáta Fornadľová

Ing. Beáta Fornadľová

+421 905 655 525
fornadlova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

*** Objekt obľúbenej cukrárne / kaviarne s výhľadom na jazero na predaj ***

Ponúkame na predaj nebytové priestory v novostavbe na Baltickej ulici aj s priľahlým vyše 5á pozemkom, v mestskej časti Košice - Nad Jazerom, nachádzajúce sa vo výbornej lokalite v blízkosti rekreačného strediska obľúbeného najmä rodinami s deťmi a hneď na začiatku sídliska. Z objektu a jeho priľahlej terasy je priamy výhľad na plochu jazera. 

Toho času je v priestoroch obľúbená cukráreň, odpredaj je možný aj s existujúcim spoľahlivým nájomníkom

Priestor sa predáva vrátane vyše 530m2 priľahlého pozemku, ktorý otvára ďalšie možnosti využitia či už pre rozšírenie prevádzky, parking...

Úžitková plocha ponúkaného priestoru je 81,5 m2 a je členený ľahkými priečkami na reštauračnú časť, kuchyňu, skladové priestory, toalety pre hostí a oddelené pre personál plus zázemie. Priečky sú sadrokartónové a v prípade potreby odstrániteľné. Ponúkané priestory disponujú tromi vyhradenými parkovacími státiami za sebou na súkromnom ohradenom parkovisku. V cene je aj priľahlý pozemok, momentálne zväčša zatrávnená plocha v oplotenom areáli. 

Priestory majú 2 vstupy (hlavný + zadný pre personál) a po celej dĺžke na priečelí majú presklenú stenu s prístupom na vlastnú terasu a s výhľadom na jazernú plochu. Tento priestor toho času celoročne slúži ako obľúbená cukráreň/kaviareň s pravidelným výnosom z nájmu, je však vhodný aj pre inú nehlučnú prevádzku. 

Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza na prízemí modernej novostavby s 14timi bytovými jednotkami na 8 poschodiach. Má vynikajúcu dostupnosť do centra resp. po výpadovke na všetky smery.

Pre viac informácií a pre dohodnutie obhliadky prosím volajte 0905 655 525.

Ďalšie info

Stav objektunovostavba
Konštrukcia stavbyzmiešaná, liaty betón
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia, Vlastný ohrev
Druh parkovaniavyhradené parkovanie