Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Reštaurácie / Zabehnutá reštaurácia s penziónom v Š aci

Zabehnutá reštaurácia s penziónom v Š aci

** podnikateľská príležitosť **

412 000,-
1073 m2
Iba u nás
** podnikateľská príležitosť **
Druh ponukyPredaj, Podnikateľské priestory, Reštaurácie, Penzióny
LokalitaKošický kraj, Košice II, Šaca
UlicaBuzinská
Výmera1073 m2
Stav objektučiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia stavbytehlová
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Druh parkovaniavyhradené parkovanie, vo dvore
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

 Ponúkame na predaj zabehnutú reštauráciu Krčma u námorníka z r. 1957 s prístavbou a nadstavbou penziónu z roku 2012 v Šaci. 

Budova v tvare "L" sa nachádza pri ceste a je dobre viditeľná. Je postavená na pozemku s celkovou výmerou 1073m2 s možnosťou parkovania pred budovou v oplotenom areáli. 

Pôvodná časť, ktorá bola postavená v r. 1954 bola v rokoch 1984 - 1993 stavebne upravená na pohostinstvo a reštauráciu. Táto časť je čiastočne podpivničená, má vyvýšené prízemie, prístupné vnútornými vyrovnávacími schodíkmi. V podkroví nad starou časťou je denná miestnosť a sklad. Zadná časť s napojením na prístavbu už bola kompletne zrekonštruovaná a je tu vytvorená kuchyňa s kompletným zázemím. Murivo je z tehál Protherm hr. 450mm, strop nad suterénom tvorí ŽB doska, strecha je sedlová a pultová, krov drevený s krytinou Bramac, nad starou časťou smerom k ceste pultová s krytinou z vlnitých azc dosák, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu, omietky hladké, okná drevené zdvojené, ale už aj nové plastové, v suteréne aj pôvodné jednoduché kovové. Podlahy podľa charakteru priestoru - keramická dlažba, v kuchynskej časti a prípravniach protišmyková, v suteréne prevažne lepené PVC a cementový poter. V hygienických zariadeniach staršej časti WC kombi, keramické umývadlás pákovými batériami, pisoár, výlevka. Radiátory panelové oceľové, ohrev vody lokálnymi el. prietokovými ohrievačmi. V suteréne je stacionárny plyn. kotol a aj zásobník Buderus, nerezový umývací stôl s lokálnym zásobníkovým ohrevom vody. V kompletne obnovenej kuchyni VZT odsávanie, drezy, umývacie stoly, výlevka, varné centrum s plynovými šporákmi. 

Prístavba má dve nadzemné podlažia, nosné murivo je tehlové Porotherm, priečky sú tehlové i pórobetónové. Strop nad prízemím tboria ŽB panely Spiroll, krov je tvorený drevenými väzníkmi na ŽB venci, krytina Bramac, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Omietky vnúterné vápenné štukové, vonkajšie šľachtené. Podlahy keramická dlažba a laminátové parkety. Podhľady sadrokartónové a kazetové v reštaurácii so zabudovanými svietidlami vzduchotechnikou s rekuperačnými jednotkami a klimatizáciou. Horné podlažie s ubytovacími priestormi nie je zatiaľ kompletne dokončené. Je vytvorených 8 izieb a 1 apartmán. Nové hygienické zariadenia na prízemí prístavby sú dokončené a je tam WC pre mužov, ženy, imobilných a kotolňa. Vertikálnu komunikáciu zabezpečuje vnútorné i vonkajšie schodisko. Kúpeľne pri ubytovacích izbách sú vybavené WC kombi, umývadlami a sprchovými boxmi, pri apartmáne bude aj bidet a rohová vaňa. Vykurovanie je zabzpečené oceľovými radiárormi, ohrev vody a vykurovanie zabezpečujú dva závesné plynové kotly. Zapojený je aj solárny systém so štyrmi plochými kolektormi. 

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím volajte 0905 655 525 ​prípadne 0905 664 466.

 

Realitný maklér
Beáta

Ing. Beáta Liptáková Fornadľová

Ak potrebujete pomoc pri predaji, či prenájme akejkoľvek nehnuteľnosti, veľkej či malej, neváhajte a kontaktujte ma. Rada Vám pomôžem a vezmem Vaše starosti na svoje plecia. Hovorím plynule anglicky a maďarsky.

+421 905 655 525
fornadlova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chceme poďakovať maklérke pani Ing. Katonovej za jej ústretovosť, ochotu a profesionálny prístup pri kúpe nášho bytu. Nakoľko z našej strany to už bola štvrtá realizácia v rámci realít, tak môžme porovnávať. Ak sa rozhodnete využiť služby...

Peter Š.

V mene svojom a môjho priateľa by som sa rada poďakovala za služby Vašej realitnej kancelárie Atomia, ktorej služby sme využili pri kúpe nášho prvého vlastného bytu. Hlavne však by som chcela poďakovať Vašej maklérke za služby a pomoc, p. Alenke Katonovej. Je to osoba s veľkým O, veľmi...

Martina & Roman