Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Pozemky / Ostatné plochy / Na predaj priemyselný pozemok

Na predaj priemyselný pozemok

24,-
6199 m2
Iba u nás
Druh ponukyPredaj, Pozemky, Ostatné plochy
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Veľká Ida
UlicaVeľká Ida
Výmera6199 m2
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Výmera pozemku6199 m2

***VŠETKY IS a VÝBORNÁ DOSTUPNOSŠ¤ VLAKOM** Na predaj priemyselný pozemok v obci Veľká Ida, Košice-Okolie. Pozemok má výmeru 6199 m2. Pozemok sa nachádza oproti železničnej stanici a má k dispozícii všetky inžinierske siete. Príjazdová cesta je asfaltová. Nová kanalizácia sa kolauduje 09/2015.

Cena pozemoku je 24,57 €/m2. Celková cena vrátane sprostredkovateľskej provízie, vypracovania ZBZ, kúpnych zmlúv a všetkých poplatkov súvisiacich s predajom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č. 0915 88 99 66.

Príjazdová cesta k pozemku je asfaltová, oproti pozemku je železničná stanica. 

NA CENE JE MOŽNÁ DOHODA

Cena je vrátane sprostredkovateľskej provízie, vypracovania ZBZ, kúpnych zmlúv, poplatkov za overenie podpisov u notára, kolkov za návrh na vklad do katastra a kompletné právne a hypotekárne poradenstvo. Obhliadku si dohodnete na t.č. 0948 863 836. 

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Dobrý deň prajem týmto by som chcela vyjadriť maximálnu spokojnosť s maklérkou pani Oczeákovou a bola by som veľmi rada aby takáto spolupráca bola docenená aj inak.Ak by som to mala hodnotit číslom je to 1.Ďakujem a prajem Vám veľa úspechov v ďalšej vašej práci.S pozdravom...

Viera V.

Realitnu agentury atomia som pouzila na prenajatie rodinneho domu. Agentura mi nasla najomnika velmi rychlo a vsetko prebehlo hladko. Realitnu agenturu velmi odporucam.

Zuzana