Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Pozemky / Pre bývanie / Parcela v blízkosti centra

Parcela v blízkosti centra

Dom aj podnikanie

0,-
552 m2
Dom aj podnikanie
Druh ponukyPredaj, Domy, Pozemky, Pre bývanie
LokalitaKošický kraj, Košice III, Dargovských Hrdinov
UlicaPrešovská cesta
Výmera552 m2
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Výmera pozemku552 m2

Ponúkame na predaj parcelu na ulici Prešovská cesta v časti Košice - Dargovských hrdinov. Parcela o výmere 552m2 je rovinatá, vhodná na výstavbu rodinného domu. Na parcele stojí rozostavaný rodinný dom s novou strechou, možnosť dokončiť rodinný dom podľa svojich predstáv. Vnútro domu je kompletné vypratané, zoškravané omietky, vybraté podlahy, čiastočne nové rozvody elektriny. Parcela s domom sa nachádza ďalej od hlavnej cesty, nie v prvom rade.

Cena za túto nehnuteľnosť je dohodou, info v realitnej kancelárií ATOMIA. Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

S realitnou kanceláriou som bola veľmi spokojná . Maklérka má profesionálny prístup. Stretnutia boli načas, odpovede na moje otázky jednoznačné a nie zavádzajúce. Odporúčam spoluprácu s danou maklérkou.

Andrea Petrová

Nedôveroval som všeobecne realitným kanceláriám, keď sa mi ohlásila na ponuku predaja bytu pani Ing. Michaela Oczeaková a prezradila, že zastupuje realitku, uvažoval som o zložení telefónu. Na šťastie, som tak neurobil a bol som veľmi príjemne prekvapený serióznym a...

Richard Oplt