Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Pozemky / Pre bývanie / Veľký pozemok na výstavbu domu

Veľký pozemok na výstavbu domu

Skvelá lokalita

146 900,-
977 m2
TOP ponuka
Skvelá lokalita
Druh ponukyPredaj, Pozemky, Pre bývanie
LokalitaKošický kraj, Košice I, Kavečany
UlicaKavečany
Výmera977 m2
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Výmera pozemku977 m2
Druh pozemkuna bývanie

POZEMOK NA VÝSTAVBU DOMU

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Košice - Kavečany. Pozemok o výmere 977m2 sa nachádza v novej lokalite vo výbornej časti s novými rodinnými domami. K pozemku je asfaltová prístupová cesta, na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete - elektrina, plyn, voda kanalizácia. Veľkou výhodou je aj prípojka optického internetu. Pozemok je mierny svah, ale je pripravený na výstavbu rodinného domu. Šírka pozemku je 25m. V okolí sa nachádza kompletná občianská vybavenosť a možnosti turistiky.

Cena za tento pozemok je 146.900€. Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Ponúkame Vám bezplatné hypotekárne poradenstvo. V prípade záujmu o obhliadku a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Maximálna spokojnosť s RK Atomia, hlavne s maklérkou Ing. MIchaelou Oczeákovou. Profesionálny prístup, ústretovosť vo všetkých smeroch. Odporúčam.

Katarína

Maximálna spokojnosť s realitnou kanceláriou Atomia a hlavne s maklerkou p. Ing. Oczeákovou za jej profesionálny prístup a serióznosť.

Matej Holda