realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

571 m2

45 680,-

Druh ponukyPredaj, Pozemky, Pre komerčnú výstavbu
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Rozhanovce
UlicaRozhanovce
Výmera571 m2
Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v areáli v obci Rozhanovce v okrese Košice - okolie iba pár minút od Košíc s vynikajúcim napojením na dialničnú sieť. Pozemok je trojuholníkového tvaru a celková výmera je 571m2. Tento pozemok ponúka možnosť rôzneho využitia: výstavba haly, skladovacích priestorov, výrobných priestorov, menšej administratívnej budovy a podobne.

IS: možnosť samostatnej prípojky elektriny, vody, kanalizácie, zemného plyn alebo prípojky na teplovod z funkčnej bioplynovej stanice v areáli

V areáli sa nachádza kamerový systém, vysporiadané prístupové asfaltové cesty k pozemku, oplotenie a ďalšie plne fungujúce objekty na dennej báze (administratívne budovy, haly, skladovacie a výrobné priestory). Výborný prístup pre nákladné autá aj kamióny. Pozemok sa nachádza iba 2km od privádzača na diaľnicu D1 a plánovanú rýchlostnú cestu R4. Výborné napojenie na hlavný ťah na Ukrajinu.

Cena za tento pozemok je 45.680€, t.j. 80€/m2. Kompletná dokumentácia k dispozícií na vyžiadanie. Možnosť kúpiť alebo prenajať aj ďalšie pozemky alebo budovy v areáli, pozrite si našu ďalšiu ponuku. Celková rozloha areálu je viac ako 50.000m2. Túto nehnuteľnosť Vám prináša realitná kancelária ATOMIA. V prípade záujmu o obhliadku a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Ďalšie info

Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Výmera pozemku571 m2
Druh pozemkupre komerčnú výstavbu
Typ pozemkuRovinatý