Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Pozemky / Priemyselný pozemok / Na predaj pozemok v Rozhanovciach

Na predaj pozemok v Rozhanovciach

Priemysel alebo bývanie

166 520,-
2069 m2
Priemysel alebo bývanie
Druh ponukyPredaj, Pozemky, Pre bývanie, Priemyselný pozemok
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Rozhanovce
UlicaRozhanovce
Výmera2069 m2
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Výmera pozemku2069 m2
Druh pozemkupre komerčnú výstavbu, na bývanie

POZEMOK NA VÝSTAVBU HALY ALEBO DOMOV S VÝBORNÝM PRÍSTUPOM V ROZHANOVCIACH

Ponúkame na predaj pozemok v areáli v obci Rozhanovce v okrese Košice - okolie iba pár minút od Košíc s vynikajúcim napojením na dialničnú sieť. Pozemok je rovinatý, je obdĺžníkového tvaru a celková výmera je 2069m2 (cca. 79x26m). Tento pozemok ponúka možnosť rôzneho využitia: výstavba haly, skladovacích priestorov, výrobných priestorov, administratívnej budovy, priestorov pre logistické centrá, špedičné firmy a prípadne po zmene územného plánu aj na výstavbu rodinných domov s napojením na už existujúcu ulicu. Susedné parcely už sú v územnom pláne obce zakreslené ako návrh na plochy pozemkov rodinných domov.

IS: možnosť samostatnej prípojky elektriny, vody, kanalizácie, zemného plyn alebo prípojky na teplovod z funkčnej bioplynovej stanice v areáli

Na pozemku sa nachádzajú 2 menšie poľnohospodárske budovy bez súpisného čísla. V areáli sa nachádza kamerový systém, vysporiadané prístupové asfaltové cesty k pozemku, oplotenie a ďalšie plne fungujúce objekty na dennej báze. Výborný prístup. Pozemok sa nachádza iba 2km od privádzača na diaľnicu D1 a plánovanú rýchlostnú cestu R4.

Cena za túto nehnuteľnosť je 166.520€. Kompletná dokumentácia k dispozícií na vyžiadanie. Možnosť kúpiť alebo prenajať aj ďalšie pozemky alebo budovy v areáli, pozrite si našu ponuku. Celková rozloha areálu je viac ako 50.000m2. Túto nehnuteľnosť Vám prináša realitná kancelária ATOMIA. V prípade záujmu o obhliadku a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Pomôžem Vám predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu, bezpečne a hlavne úplne bez starostí. Neváhajte ma kontaktovať, teším sa na našu spoluprácu.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chceli by sme vyjadrit velku vdaku p. Katonovej za jej ochotu, priatelsky pristup, profesionalitu, ustretovost. Jednoducho vsetko vybavila za nas a my sme nemali ziadne starosti. Este raz, pani Katonova velke DAKUJEME

rod. Jurčišinova

Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne maklérke p. Katonovej a maklérovi p. Tomášovi Petrunčíkovi za skvelý prístup, rýchlosť a profesionalitu. Vybavili za mňa všetko potrebné pri kúpe bytu, bol som veľmi spokojný.

p. Bunovský