Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Pozemky / Priemyselný pozemok / Na predaj priemyselný pozemok

Na predaj priemyselný pozemok

Areál Rozhanovce

80,-
6151 m2
Areál Rozhanovce
Druh ponukyPredaj, Pozemky, Priemyselný pozemok
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Rozhanovce
UlicaRozhanovce
Výmera6151 m2
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia, Vlastný ohrev
Výmera pozemku6151 m2
Rozmery pozemku94x65 m
Druh pozemkupre komerčnú výstavbu
Typ pozemkuRovinatý, Mierny svah
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

POZEMOK NA VÝSTAVBU PRIEMYSELNÝCH OBJEKTOV S VÝBORNÝM PRÍSTUPOM

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v areáli v obci Rozhanovce v okrese Košice - okolie iba pár minút od Košíc s vynikajúcim napojením na dialničnú sieť. Pozemok prešiel terénnymi úpravami, je mierne lichobežníkového tvaru a celková výmera je 6151m2 (cca. 94x65m). Tento pozemok ponúka možnosť rôzneho využitia: výstavba haly, skladovacích priestorov, výrobných priestorov, administratívnej budovy, priestorov pre logistické centrá, špedičné firmy a podobne.

IS: možnosť samostatnej prípojky elektriny, vody, kanalizácie, zemného plyn alebo prípojky na teplovod z funkčnej bioplynovej stanice v areáli

V areáli sa nachádza kamerový systém, vysporiadané prístupové asfaltové cesty k pozemku, oplotenie a ďalšie plne fungujúce objekty na dennej báze (administratívne budovy, haly, skladovacie a výrobné priestory). Výborný prístup pre nákladné autá aj kamióny. Pozemok sa nachádza iba 2km od privádzača na diaľnicu D1 a plánovanú rýchlostnú cestu R4. Výborné napojenie na hlavný ťah na Ukrajinu.

Cena za tento pozemok je 80€/m2. Kompletná dokumentácia k dispozícií na vyžiadanie. Možnosť kúpiť alebo prenajať aj ďalšie pozemky alebo budovy v areáli, pozrite si našu ponuku. Celková rozloha areálu je viac ako 50.000m2. Túto nehnuteľnosť Vám prináša realitná kancelária ATOMIA. V prípade záujmu o obhliadku a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Pomôžem Vám predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu, bezpečne a hlavne úplne bez starostí. Neváhajte ma kontaktovať, teším sa na našu spoluprácu.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Maximálna spokojnosť s RK Atomia, hlavne s maklérkou Ing. MIchaelou Oczeákovou. Profesionálny prístup, ústretovosť vo všetkých smeroch. Odporúčam.

Katarína

Srdečné ďakujem RK Atomia a zvlášť pani Oczeákovej za pomoc pri predaji domu. Spolupráca bola na vysokej profesionálnej a ľudskej úrovni. Ďakujem

Marta G.