Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Naše služby / 1.500 € za Váš TIP

1.500 € za Váš TIP

Získajte odmenu až do 1.500 € za Váš tip!

 

Ponúkame Vám odmenu vo výške až do 1.500 € v prípade, ak odkúpime byt, na ktorý nám dáte tip.  Poznáte niekoho, kto predáva byt v Košiciach? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0903 904 901, e-mailom na atomia@atomia.sk. Pošlite nám meno majiteľa bytu, čo najviac informácií o byte a kontakt na majiteľa bytu, aby sme ho vedeli kontaktovať a dohodnúť s majiteľom stretnutie.

 

Ak nám dáte tip na nehnuteľnosť, ktorá sa predáva ale nedohodneme sa na jej odkúpení, stále máte možnosť dostať odmenu. Poznáte niekoho kto predáva byt, dom, chatu, pozemok alebo inú nehnuteľnosť? Ak sprostredkujeme predaj nehnuteľnosti, na ktorú nám dáte tip, ponúkame Vám odmenu až do výšky 200€. Konečná výška odmeny závisí od výšky predajnej ceny nehnuteľnosti a dohodnutej provízie pre realitnú kanceláriu.

 

Nárok na odmenu pri tipe na odkúpenie vzniká uzavretím Kúpnej zmluvy na tipovanú nehnuteľnosť medzi majiteľom bytu ako predávajúcim a spoločnosťou ATOMIA REAL s.r.o. ako kupujúcim. Odmena Vám bude vyplatená na Váš bankový účet do 10 pracovných dní od povolenia vkladu kúpnej zmluvy na katastri nehnuteľností v prospech spoločnosti ATOMIA REAL s.r.o.

 

Nárok na odmenu pri tipe na sprostredkovanie vzniká uzavretím Zmluvy o sprostredkovaní služieb súvisiacich s predajom nehnuteľností a následnom naplnení tejto zmluvy – podpísaní kúpnej zmluvy medzi predávajúcim a kupujúcim a vyplatením provízie pre realitnú kanceláriu. Odmena Vám bude vyplatené na Váš bankový účet do 10 pracovných dní od vyplatenia provízie pre realitnú kanceláriu.

Referencie

Keď som sa rozhodla predať nehnuteľnosť, rozmýšľala som, na ktorú RK sa mám obrátiť. Vybrala som si RK ATOMIA a neľutujem. Veľmi pekne ďakujem p. Oczeakovej a p. Karafovi za pomoc, cenné rady a informácie. Bola som spokojná so službami RK ATOMIA s Vašim profesionálnym a ľudským...

Katarína Horňáková

Chcem sa poďakovať pani Ing. Michaele Oczeákovej za pomoc pri predaji nášho domu. Pani Oczeáková ma profesionálny a hlavne ľudský prístup,s čím som sa už dlho nestretla. Taktiež to prebehlo rýchlo, ústretovosť z každej strany. RK Atomia ďakujeme, odporúčame a zvlášť...

Patricia