Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Naše služby / 1.500 € za Váš TIP

1.500 € za Váš TIP

Získajte odmenu až do 1.500 € za Váš tip!

 

Ponúkame Vám odmenu vo výške až do 1.500 € v prípade, ak odkúpime byt, na ktorý nám dáte tip.  Poznáte niekoho, kto predáva byt v Košiciach? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0903 904 901, e-mailom na atomia@atomia.sk. Pošlite nám meno majiteľa bytu, čo najviac informácií o byte a kontakt na majiteľa bytu, aby sme ho vedeli kontaktovať a dohodnúť s majiteľom stretnutie.

 

Ak nám dáte tip na nehnuteľnosť, ktorá sa predáva ale nedohodneme sa na jej odkúpení, stále máte možnosť dostať odmenu. Poznáte niekoho kto predáva byt, dom, chatu, pozemok alebo inú nehnuteľnosť? Ak sprostredkujeme predaj nehnuteľnosti, na ktorú nám dáte tip, ponúkame Vám odmenu až do výšky 200€. Konečná výška odmeny závisí od výšky predajnej ceny nehnuteľnosti a dohodnutej provízie pre realitnú kanceláriu.

 

Nárok na odmenu pri tipe na odkúpenie vzniká uzavretím Kúpnej zmluvy na tipovanú nehnuteľnosť medzi majiteľom bytu ako predávajúcim a spoločnosťou ATOMIA REAL s.r.o. ako kupujúcim. Odmena Vám bude vyplatená na Váš bankový účet do 10 pracovných dní od povolenia vkladu kúpnej zmluvy na katastri nehnuteľností v prospech spoločnosti ATOMIA REAL s.r.o.

 

Nárok na odmenu pri tipe na sprostredkovanie vzniká uzavretím Zmluvy o sprostredkovaní služieb súvisiacich s predajom nehnuteľností a následnom naplnení tejto zmluvy – podpísaní kúpnej zmluvy medzi predávajúcim a kupujúcim a vyplatením provízie pre realitnú kanceláriu. Odmena Vám bude vyplatené na Váš bankový účet do 10 pracovných dní od vyplatenia provízie pre realitnú kanceláriu.

Referencie

Chcem podakovat realitnej kancelarii Atomia a obzvlast panovi Ing.Tomasovi Petruncikovi za jeho vysoko profesionalny aj ludsky a nadstandartny pristup pri rieseni predaja mojho bytu.

Alena Kubanova

S veľkou vďačnosťou vyslovujem uznanie p. ing. A.Katonovej, ktorá disponuje: znalosťami, trpezlivosťou, pokojom a schopnoťou poslúžiť klientovi formou profesionálnej rady, skúsenosťami i ochotou vyhovieť požiadavkám. Obdivuhodne pracovitá, maximálne slušná, ústretová osobnosť, pri ktorej...

Elena Hroncová