realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

3 izbový

1117 m2

119 000,-

Druh ponukyPredaj, Domy, Gazdovský dom
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Nižná Myšľa
UlicaDružstevná
Výmera1117 m2
Počet izieb3
Ing. Alena Katonová

Ing. Alena Katonová

+421 907 900 717
katonova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Bývajte v Nižnej Myšli - v  obci s množstvom zaujímavostí,  bohatou históriou a archeologickými lokalitami. 

Chcete mať viac súkromia vo Vašom novom bývaní ? Túžite dopriať svojim miláčikom viac hier na vlastnom pozemku?

Aj Vám sa páčia gazdovské domy s gánkom?

Je pre Vás zaujímavé zhodnotenie financií v nehnuteľnosti, ktorá je vzdialená od budúcej automobilky Volvo len 11 km?

Ak áno, tak tento dom je určený práve Vám -  Vitajte doma!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová a Atomia RK  Vám exkluzívne ponúka príjemné bývanie v samostatne stojacom gazdovskom  rodinnom dome nachádzajúcom sa  v uličnej zástavbe tichej, bezpečnej a bezproblémovej  ulice Družstevná v  historicky významnej obci Nižná Myšľa.

POZEMOK

Rodinný dom je postavený na rovinatom  pozemku o výmere 1117 m2. Druh pozemku je:  645 m2 zastavané plochy a nádvoria a 472 m2 je záhrada. Pozemok je rovinatý a na konci pozemku je pozemok mierne svahovitý. Na pozemku sa nachádzajú rodiace ovocné stromy, kry. Pozemok je orientovaný na juh, je priestranný a nie je tienený okolitými stavbami. Predzáhradka je orientovaná na západ. Možnosť parkovanie pred domom alebo vo dvore. 

SIETE

Dom je napojený na všetky inžinierske siete:  plyn, elektriku, obecný vodovod a kanalizáciu. Vykurovanie sa realizuje  prostredníctvom gamatiek napojených na plyn.  Zdroj teplej vody je elektrický zásobníkový ohrievač osadený v kúpeľni. Vnútorné rozvody kanalizácie sú z plastového potrubia. Prístupová cesta je asfaltová.

POPIS DOMU 

Rodinný dom sa nachádza mimo hlavnej cesty, v tichej lokalite. Gazdovský dom je dvojpodlažný, čiastočne podpivničený,  má tri izby + príslušenstvo. Príslušenstvo tvorí: kúpeľňa s toaletou, kuchyňa, komora,  pivnica, hospodárska časť  a dom lemuje gánok. 

Podlahová plocha domu je 77,24 m2 +  gánok 13,3 m2 + hospodárska časť  18 m2. Úžitková výmera domu (bez plochy pivnice) je 108,54 m2. 

≈ Stavba domu bola ukončená  v r. 1960. Materiál stavby je biely kameň - pieskovec.

≈ Krytina sedlovej strechy -  škridľa, drevený krov a laťovanie je v dobrom stave a má ešte pred sebou určitú životnosť. 

≈ Okná - v obývacej izbe je plastové okno, v ďalších izbách sú zdvojené drevené okná.  Okná majú vnútorné žalúzie a sieťky proti hmyzu. 

≈ Steny a ich úprava - štukové omietky a maľba.  

≈ Dvere - vonkajšie vstupné dvere sú drevené, vnútorné interiérové dvere sú drevené s presklením. 

≈ Podlahy - v izbách sú drevené podlahy - dyle, v kuchyni a zadnej izbe je betónová podlaha krytá PVC, v kúpeľni a chodbe je keramická dlažba.

≈ Kúpeľňa -  nachádza sa v nej vaňa, umývadlo, toaleta,  pračka, elektrický ohrievač vody zn. SITAM vhodný pre drez alebo umývadlo (odolný smalt a dvojitá ochrana nádrže).

≈ Kúchyňa - nachádza sa v nej nová kuchynská linka, nerezový drez s pákovou batériou, plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou.  

Stav domu je pôvodný s úpravami, ktoré sa realizovali na dome v čase jeho trvalého obývania : realizácia prípojok na siete, osadenie sanity, el. bojlera,  výmena kuchynskej linky, vonkajšia vertikálna izolácia nopovou fóliou v prednej časti domu -  obývacej izbe. Časť gánku, kde je vstup do pivnice je uzatvorená. Vstupy do domu sú dva. Súčasný stav domu umožňuje novým majiteľom realizovať rekonštrukciu domu podľa vlastných predstáv a finančných možností.

DISPOZÍCIA DOMU  

⇒  Podzemné podlažie (PP)  - klembová pivnica s vysokými stropmi.  

⇒  Nadzemné podlažie (NP)  - 3 izby + príslušenstvo. Viď. Pôdorys.  Z predsiene sa vchádza do obývacej izby, kúpeľne s toaletou, kuchyne.  Z kuchyne sa vchádza do spálne a zo spálne do bývalej letnej kuchyne s komorou - dnes využívaná ako izba. Z poslednej izby je vstup do uzatvoreného gánku, kde je vstup do pivnice a výstup na pozemok.  Z pozemku je vstup do hospodárskej časti domu.

⇒ Jednotlivé rozmery izieb - obývacia izba - 22,04 m2 , predsieň - 3,75 m2 , kúpeľňa - 3,60 m2, kuchyňa - 14,85 m2,  spálňa - 18,90 m2, izba - 7,90 m2, komora - 5,30 m2, gánok - 13,30 m2. 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Bezproblémoví susedia. Dom je bez tiarch. K dispozícii na kúpu ihneď. 

Vzdialenosť medzi Parkom Valaliky, ktorý zmení Volvo na modernú biznisovú lokalitu a Nižnou Myšľou je 11 km. 

LOKALITA A OKOLIE 

Nižná Myšľa leží na rozhraní Košickej kotliny a úpätia Slanských vrchov, na sútoku riek Hornád, Olšava a Torysa. Od Košíc je vzdialená len 15 km. Neďaleko je vo výstavbe priemyselný park Valaliky Pri pohľade od kostola sa naskytá pohľad na hory Slanských vrchov, na rovinu Košickej kotliny, mesto Košice, východné výbežky Slovenského rudohoria a Kojšovu hoľu. V obci sa nachádza Archeoskanzen a Myšľanské obecné múzeum. Archeologické nálezy pochádzajú z výskumu realizovaným Archeologickým ústavom SAV a získané nálezy postavili Nižnú Myšľu na významné miesto medzi európskymi archeologickými lokalitami staršej doby bronzovej. V  obci sa nachádzajú  - potraviny, lekár, materská škôlka a škola v peknom prírodnom prostredí, streetworkoutové ihrisko,  pošta,  zastávka autobusová ale aj vlaková. 

V tomto rodinnom dome  a aj obci si každý nájde svoj priestor pre prácu, učenie ale aj oddych a relax.  V dome vládne príjemná atmosféra. Príďte sa o tom presvedčiť aj sami!

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte  kedykoľvek  na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov. Ďakujem, dopočutia a dovidenia.

Ďakujem, dopočutia a dovidenia.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.  Využite našu pomoc pre Vás v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu  našim nezávislým finančným poradcom. 

 

 

Ďalšie info

Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbykamenná
Typ strechysedlová
Oknáplastové, pôvodné
OstatnéBezbariérový prístup, Špajza, Pivnica
Zariadenieáno
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Výmera pozemku1117 m2
Druh parkovaniavo dvore
Spôsob kúrenialokálne
El. napätie240/400 V
Počet kúpeľní1
Energetický certifikátNEMÁ