realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária
Pridať referenciu

Dobrý deň... Veľmi chcem poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za jej profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti. Pani Alenka je top maklér, o čom nás presvedčila svojim prístupom, rýchlym jednaním a úspešným predajom. Vrelo odporúčam.

Oľga Tóthová

Pri všetkej úcte ku kolegom pani Ing.Alenky Katonovej chceme týmto spôsobom a na základe osobnej skúsenosti odporučiť túto pani maklerku ako maklerku TOP 1, vysoko kvalitný prístup, precíznosť dochvíľnosť, okamžitá spätná väzba. Nech sú výsledky jej práce ešte veľa rokov zárukou kvality,profesionality a solidnosti. V oblasti realít ju len a len odporúčame. A za nás: určite zmenila pozitívne pohľad na služby RK. Erika A.M.

Erika

Chcem podakovat realitnej kancelarii Atomia a obzvlast panovi Ing.Tomasovi Petruncikovi za jeho vysoko profesionalny aj ludsky a nadstandartny pristup pri rieseni predaja mojho bytu.

Alena Kubanova

Velmi pekne chcem podakovat realitnej kancelarii Atomia, obzvlast Ing. Alenke Katonovej za vysoko profesionalny, ustretovy a v neposlednom rade ludsky pristup, ochotu pomoct a poradit v ktorukolvek hodinu pri predaji a zaroven aj pri kupe bytu. Vase sluzby p. Alenka Katonova budem vrelo odporucat dalej.

Jarmila

Už niekoľkokrát sme spolupracovali pri kúpe a prenájme bytu s realitnou kanceláriou Atomia. Starostlivosť o klienta a profesionálny prístup ku každému klientovi počas trvania celého procesu, od prvého stretnutia až po podpis zmluvy, sú poskytované na vysoko odbornej úrovni. Touto cestou by sme sa radi poďakovali za kvalitnú prácu, trpezlivosť, ochotu načúvať požiadavkam klienta a tieto požiadavky aj splniť, zodpovednosť, ľudský prístup a poskytnuté rady maklérke p. Alene Katonovej a výkonnému riaditeľovi p. Stanislavovi Karafovi. Služby realitnej kancelárie Atomia odporúčame každému pri sprostredkovaní predaja, kúpy resp. prenájmu nehnuteľností.

Katka Borovska

Veľmi pekne ďakujem pani Ing. Oczeákovej za profesionálny, seriózny a zároveň ľudský prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Takisto by som sa chcel poďakovať pánovi Stanislavovi Karafovi. Vrelo odporúčam každému služby realitnej kancelárie Atomia!

Michal Rozloznik

Nasledujúca strana