Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / O spoločnosti / Profil spoločnosti

Profil spoločnosti

Profil spoločnosti

Spoločnosť ATOMIA s.r.o. vznikla 05.11.2002 a jej založeniu predchádzala potreba vykonávať realitnú činnosť na profesionálnej úrovni. Konateľ spoločnosti sa v oblasti nehnuteľností pohyboval od roku 1995. Spoločnosť ATOMIA bola následne zaregistrovaná na patentovom úrade a má ochrannú známku.

Prečo by ste si v množstve konkurencie mali vybrať práve nás?

 • máme najväčšiu ponuku nehnuteľností v Košiciach. V januári 2015 viac ako 1300  nehnuteľností v databáze.
 • predávame najviac nehnuteľností v Košiciach a je veľká pravdepodobnosť, že práve Vám pomôžeme vyriešiť problém s nehnuteľnosťou. Od roku 2010 predávame v priemere viac ako 200 nehnuteľností ročne. Máme najlepší prehľad o tržných cenách bytov v Košiciach.
 • už viac ako 7000 klientov môže potvrdiť, že naša práca je vykonávaná na profesionálnej úrovni.
 • od svojho vzniku spoločnosť ATOMIA s.r.o. a jej sesterské spoločnosti sprostredkovali predaj nehnuteľností v objeme  za viac ako  150 miliónov EUR.
 • jednou z našich najväčších výhod je, že pri riešení akéhokoľvek problému s nehnuteľnosťou nepoznáme slovo NEDÁ SA !!!
 • naša provízia patrí k najnižším vrámci konkurencie a podľa nám dostupných informácií sme ako prvý v Košiciach začali poskytovať klientom v cene provízie úhradu všetkých nákladov spojených s kúpnou zmluvou a jej vkladom do katastra nehnuteľností. A na rozdiel od mnohých konkurentov províziu nezatajujeme a nenavyšujeme cenu.
 • sme jedna z mála realitných kancelárií, ktoré sa neskrývajú za anonymitu internetu a poskytujeme o nás a našich službách všetky informácie.
 • najmenej 11 ľuďom sme pomohli dostať sa z pazúrov nebankových spoločností alebo podvodníkov, ktorí chceli z týchto klientov spraviť bezdomovcov.
 • ani jeden klient nemôže povedať, že sme ho oklamali, uviedli do omylu alebo nedajbože podviedli. Medzi naše priority patrí serióznosť, poctivosť a ochrana klienta. Našim cieľom je udržať si pozíciu najserióznejšej realitnej kancelárie v Košiciach.
 • ochránime kupujúcich aj predávajúcich pred nepoctivými zákazníkmi alebo podvodníkmi.
Profil spoločnosti

A ako to funguje v praxi?

Už pri prvom telefonickom kontakte Vás oboznámime s ponukou nehnuteľností. Absolvujete obhliadku s našim realitným maklérom, ktorý sa Vám pri osobnom kontakte preukáže dokladom – preukazom našej spoločnosti s jeho fotografiou. Tieto možno trochu zvláštne opatrenia majú za úlohu eliminovať na minimum možné riziko podvodov, ktorých sa v poslednom období s realitami vyskytlo viac než dosť. Tento "maklér" sa Vám venuje v priebehu zrealizovania celého obchodu.

Záujemcom o predaj nehnuteľnosti ponúkame okrem štandardných služieb aj kvalitné a rýchle spracovanie ponuky, prezentáciu a inzerciu na webových stránkach ako aj v mnohých listových médiách a tiež v našich vývesných tabuliach umiestnených v meste Košice.

Informácie o nehnuteľnostiach a našej spoločnosti prezentujeme na internete a v reklamných médiách pod týmito adresami:

 • v 6 najväčších realitných portáloch, vyhľadávačoch, predajných, inzertných a informačných web stránkach
 • v realitných časopisoch Inzerodom, Olymp, Best
 • na vývesných tabuliach a reklamných pútačoch:
  reklamný megaboard na bytovom dome - kruhový objazd Moldavská ulica
 • autobus MHD s reklamou ATOMIA s.r.o.
Referencie

Chceli by som sa veľmi pekne poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za výnimočné nasadenie a super komunikáciu. Len vďaka jej šikovnosti sa nám podarilo získať to čo sme tak veľmi chceli. Do budúcna prajeme ešte veľa pracovných, ako aj osobných úspechov. Už sme Vás aj odporučili a...

Mária&Ľubo

Touto cestou sa chceme poďakovať maklérke pani Ing. Katonovej za jej ústretovosť, ochotu a profesionálny prístup pri kúpe nášho bytu. Nakoľko z našej strany to už bola štvrtá realizácia v rámci realít, tak môžme porovnávať. Ak sa rozhodnete využiť služby...

Peter Š.