realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

NEVYŽADUJEME ŽIADNU PROVÍZIU VOPRED !

Naša spoločnosť nevyžaduje od klienta, ktorý sa rozhodne predávať alebo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom našej realitnej kancelárie žiadnu sprostredkovateľskú odmenu (províziu) vopred. Provízia sa platí až po uzatvorení obchodu. Výška provízie je nasledovná:

  • 3 - 5 % z predajnej ceny, minimálne 2.000 €
    (presnú výšku provízie  (3% alebo 4% alebo 5%) si naša spoločnosť s vami dohodne v závislosti od rozsahu požadovaných a poskytnutých služieb a jej výška bude uvedená v zmluve o sprostredkovaní)

V cene provízie sú zahrnuté: vypracovanie kúpnej zmluvy, notárske poplatky, poplatok za štandardný prevod vlastníckych práv v Katastri nehnuteľností, v prípade hypotekárneho úveru sprostredkovanie vypracovania znaleckého posudku, poradenská činnosť v realitnej oblasti, oblasti hypotekárnych úverov a prípadného poistenia nehnuteľností.

Cenník určenia hodnoty nehnuteľnosti

  • určenie hodnoty jednej nehnuteľnosti na základe informácii od zadávateľa bez fyzickej obhliadky 42,- € s DPH (hlavne sa jedná o hodnotu bytov a pozemkov, pri domoch je vo väčšine prípadov nutná fyzická obhliadka)
  • určenie hodnoty jednej nehnuteľnosti na základe fyzickej obhliadky nehnuteľnosti v Košiciach 60,- € s DPH (mimo Košíc cena +1€/km)