realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

1073 m2

500 000,-

Druh ponukyPredaj, Podnikateľské priestory, Reštaurácie, Penzióny
LokalitaKošický kraj, Košice II, Šaca
UlicaBuzinská
Výmera1073 m2
Ing. Beáta Fornadľová

Ing. Beáta Fornadľová

+421 905 655 525
fornadlova@atomia.sk
Profil makléra
Odoslať na emailUložiť PDF

Popis

Ponúkame na predaj zabehnutú Reštauráciu a Penzión U Námorníka z r. 1957 s prístavbou a nadstavbou penziónu z roku 2012 v Šaci. 

Budova v tvare "L" sa nachádza pri ceste hneď pri vstupe do mestkej časti Košice - Šaca a je dobre viditeľná. Je postavená na pozemku s celkovou výmerou 1073m2 s možnosťou parkovania pred budovou v oplotenom areáli. 

Budova je spojená z dvoch častí: pôvodnej jednopodlažnej podpivničenej, v kotrej sa nachádza reštaurácia a z časti novej dvojpodlažnej, kde je penzión s reštauráciou. 

PôVODNÁ ČASŤ, ktorá bola postavená v r. 1954 bola v rokoch 1984 - 1993 stavebne upravená na pohostinstvo a reštauráciu. Aj táto časť objektu má už novú fasádu a vymenené plastové okná. Táto časť je čiastočne podpivničená, má vyvýšené prízemie, prístupné vnútornými vyrovnávacími schodíkmi. V podkroví nad starou časťou je denná miestnosť a sklad. Zadná časť s napojením na prístavbu už bola kompletne zrekonštruovaná a je tu vytvorená kuchyňa s kompletným zázemím.

Technické údaje: Murivo je z tehál Protherm hr. 450mm, strop nad suterénom tvorí ŽB doska, strecha je sedlová a pultová, krov drevený s krytinou Bramac, nad starou časťou smerom k ceste pultová s krytinou z vlnitých azc dosák, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu, omietky hladké, okná nové plastové. Podlahy podľa charakteru priestoru - keramická dlažba, v kuchynskej časti a prípravniach protišmyková, v suteréne prevažne lepené PVC a cementový poter. V hygienických zariadeniach staršej časti WC kombi, keramické umývadlá s pákovými batériami, pisoár, výlevka. Radiátory panelové oceľové, ohrev vody lokálnymi el. prietokovými ohrievačmi. V suteréne je stacionárny plyn. kotol a aj zásobník Buderus, nerezový umývací stôl s lokálnym zásobníkovým ohrevom vody. V kompletne obnovenej kuchyni VZT odsávanie, drezy, umývacie stoly, výlevka, varné centrum s plynovými šporákmi. 

PRÍSTAVBA má dve nadzemné podlažia. kde je na prízemí veľká reštauračná časť s barovým pultom, využívaná pre rôzne príležitosti (svadby, firemné akcie, krstiny...) s kapacitou cca 120 hostí, nad ktorou je penzión s deviatimi izbami a predprípravou na apartmán.

Technické údaje: Nosné murivo je tehlové Porotherm, priečky sú tehlové i pórobetónové. Strop nad prízemím tvoria ŽB panely Spiroll, krov je tvorený drevenými väzníkmi na ŽB venci, krytina Bramac, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Omietky vnúterné vápenné štukové, vonkajšie šľachtené. Podlahy keramická dlažba a laminátové parkety. Podhľady sadrokartónové a kazetové v reštaurácii so zabudovanými svietidlami vzduchotechnikou s rekuperačnými jednotkami a klimatizáciou. Horné podlažie s ubytovacími priestormi je takmer kompletne dokončené. Je vytvorených 9 izieb a 1 apartmán, apartmán je zatiaľ v štádiu prípravy. Nové hygienické zariadenia na prízemí prístavby sú dokončené a je tam WC pre mužov, ženy, imobilných a kotolňa. Vertikálnu komunikáciu zabezpečuje vnútorné i vonkajšie schodisko. Kúpeľne pri ubytovacích izbách sú vybavené WC kombi, umývadlami a sprchovými boxmi, pri apartmáne bude aj bidet a rohová vaňa. Vykurovanie je zabzpečené oceľovými radiárormi, ohrev vody a vykurovanie zabezpečujú dva závesné plynové kotly. Zapojený je aj solárny systém so štyrmi plochými kolektormi. 

Uvedená cena je bez DPH. Cena zariadenia dohodou.

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím volajte 0905 655 525.

 

Ďalšie info

Stav objektučiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia stavbytehlová
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Druh parkovaniavyhradené parkovanie, vo dvore
Počet kancelárií1 ks