Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Penzióny / Zabehnutá reštaurácia s penziónom v Šaci

Zabehnutá reštaurácia s penziónom v Šaci

** podnikateľská príležitosť **

360 000,-
1073 m2
Iba u nás
** podnikateľská príležitosť **
Druh ponukyPredaj, Podnikateľské priestory, Reštaurácie, Penzióny
LokalitaKošický kraj, Košice II, Šaca
UlicaBuzinská
Výmera1073 m2
Stav objektučiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia stavbytehlová
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Druh parkovaniavyhradené parkovanie, vo dvore
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Ponúkame na predaj zabehnutú reštauráciu Krčma u námorníka z r. 1957 s prístavbou a nadstavbou penziónu z roku 2012 v Šaci. 

Budova v tvare "L" sa nachádza pri ceste a je dobre viditeľná. Je postavená na pozemku s celkovou výmerou 1073m2 s možnosťou parkovania pred budovou v oplotenom areáli. 

Pôvodná časť, ktorá bola postavená v r. 1954 bola v rokoch 1984 - 1993 stavebne upravená na pohostinstvo a reštauráciu. Aj táto časť objektu má už novú fasádu a vymenené plastové okná. Táto časť je čiastočne podpivničená, má vyvýšené prízemie, prístupné vnútornými vyrovnávacími schodíkmi. V podkroví nad starou časťou je denná miestnosť a sklad. Zadná časť s napojením na prístavbu už bola kompletne zrekonštruovaná a je tu vytvorená kuchyňa s kompletným zázemím. Murivo je z tehál Protherm hr. 450mm, strop nad suterénom tvorí ŽB doska, strecha je sedlová a pultová, krov drevený s krytinou Bramac, nad starou časťou smerom k ceste pultová s krytinou z vlnitých azc dosák, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu, omietky hladké, okná nové plastové. Podlahy podľa charakteru priestoru - keramická dlažba, v kuchynskej časti a prípravniach protišmyková, v suteréne prevažne lepené PVC a cementový poter. V hygienických zariadeniach staršej časti WC kombi, keramické umývadlá s pákovými batériami, pisoár, výlevka. Radiátory panelové oceľové, ohrev vody lokálnymi el. prietokovými ohrievačmi. V suteréne je stacionárny plyn. kotol a aj zásobník Buderus, nerezový umývací stôl s lokálnym zásobníkovým ohrevom vody. V kompletne obnovenej kuchyni VZT odsávanie, drezy, umývacie stoly, výlevka, varné centrum s plynovými šporákmi. 

Prístavba má dve nadzemné podlažia, nosné murivo je tehlové Porotherm, priečky sú tehlové i pórobetónové. Strop nad prízemím tvoria ŽB panely Spiroll, krov je tvorený drevenými väzníkmi na ŽB venci, krytina Bramac, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Omietky vnúterné vápenné štukové, vonkajšie šľachtené. Podlahy keramická dlažba a laminátové parkety. Podhľady sadrokartónové a kazetové v reštaurácii so zabudovanými svietidlami vzduchotechnikou s rekuperačnými jednotkami a klimatizáciou. Horné podlažie s ubytovacími priestormi nie je zatiaľ kompletne dokončené. Je vytvorených 9 izieb a 1 apartmán, apartmán je zatiaľ v štádiu prípravy. Nové hygienické zariadenia na prízemí prístavby sú dokončené a je tam WC pre mužov, ženy, imobilných a kotolňa. Vertikálnu komunikáciu zabezpečuje vnútorné i vonkajšie schodisko. Kúpeľne pri ubytovacích izbách sú vybavené WC kombi, umývadlami a sprchovými boxmi, pri apartmáne bude aj bidet a rohová vaňa. Vykurovanie je zabzpečené oceľovými radiárormi, ohrev vody a vykurovanie zabezpečujú dva závesné plynové kotly. Zapojený je aj solárny systém so štyrmi plochými kolektormi. 

Uvedená cena je bez DPH. Cena zariadenia dohodou.

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky prosím volajte 0905 655 525.

 

Realitný maklér
Beáta

Ing. Beáta Liptáková Fornadľová

Ak potrebujete pomoc pri predaji, či prenájme akejkoľvek nehnuteľnosti, veľkej či malej, neváhajte a kontaktujte ma. Rada Vám pomôžem a vezmem Vaše starosti na svoje plecia. Hovorím plynule anglicky a maďarsky.

+421 905 655 525
fornadlova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chceli by sme vyjadrit velku vdaku p. Katonovej za jej ochotu, priatelsky pristup, profesionalitu, ustretovost. Jednoducho vsetko vybavila za nas a my sme nemali ziadne starosti. Este raz, pani Katonova velke DAKUJEME

rod. Jurčišinova

Pri kúpe nehnuteľnosti - bytu, som využila služby Vašej kancelárie. S veľmi ústretovým prístupom a všetkými službami vrátane úschovy kúpnej ceny vo Vašej kancelárii som bola maximálne spokojná. Obzvlášť vyslovujem poďakovanie p. Zdenke...

Anna