Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Pozemky / Ostatné plochy / Na predaj priemyslený pozemok

Na predaj priemyslený pozemok

Rovinatý pri ceste

15,-
16358 m2
Rovinatý pri ceste
Druh ponukyPredaj, Pozemky, Priemyselný pozemok, Ostatné plochy
LokalitaKošický kraj, Michalovce, Pozdišovce
UlicaPozdišovce
Výmera16358 m2
Výmera pozemku16358 m2

Ponúkame na predaj pozemok v Pozdišovciach, časť Na árende iba 6km od Michaloviec. Pozemok sa nachádza pri ceste, je rovinatý. Momentálne je pozemok prázdy, v minulosti využívaný ako manipulačná a skladová plocha, objekt slúžiaci lesnému hospodárstvu.

Cena za tento pozemok 15€/m2, dohoda možná. V prípade záujmu o obhliadku a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Chcela by som veľmi pekne poďakovať maklérke pani Oczeákovej za jej profesionalitu pri predaji môjho rodinného domu. Chcem vyzdvihnúť jej šikovnosť, ústretovosť, ľudský prístup a profesionálne jednanie. Vedela zodpovedať všetky moje otázky a previedla ma celým obchodom od...

Lucia

Realitná kancelária Atomia - da sa konštatovať - pracuje na slovenskom trhu a špeciálne v KE a okoli profesionálne , ale popritom sa pri kontaktoch nestráca ľudský a osobný rozmer.

Milan Svitek