Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 1 izbový / Pekný 1. izb. byt v PS s úpravami, výborná tichá lokalita! REZERVOVANÉ!

Pekný 1. izb. byt v PS s úpravami, výborná tichá lokalita! REZERVOVANÉ!

42 m2, pôvodný stav, kumbál na spoločnej chodbe, pivnica, 6 m2 loggia, 7.p./8.p.

61 990,-
42 m2
Iba u nás
Rezervované
42 m2, pôvodný stav,  kumbál na spoločnej chodbe, pivnica, 6 m2 loggia, 7.p./8.p.
Druh ponukyPredaj, Byty, 1 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice III, Dargovských Hrdinov
UlicaBuzulucká
Výmera42 m2
Počet izieb1
Poschodie7 / 8
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Výťaháno
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete po príchode domov z práce relaxovať pri nádhernom výhľade na panorámu mesta Košice?

Chcete investovať svoje financie do kúpy nehnuteľnosti a byt prenajímať?

Chcete vymeniť svoj väčší  byt za menší? 

 

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám -  Vitajte doma! Exkluzívne u nás pre Vás!

 

Ponúkame Vám  1. izb. byt s loggiou nachádzajúci sa na sídl. Dargovských hrdinov na Buzuluckejj ulici  - vzdialenej pár minút od centra mesta - pri ceste autom alebo aj pešo. Úžitková výmera bytu je 42 m2 vrátane komory na spoločnej chodbe a pivnice, výmera bytu je 40 m2. Byt sa nachádza na  7.p./8.p.. K bytu prináleží loggia o celkovej výmere 6 m2.  Byt je v pôvodnom stave s úpravami. V bytu sú plastové okná, stierky a plávajúca podlaha v izbe.  Na oknách sú žalúzie.  Stúpacie vedenia sú menené.  V predsieni je pôvodná vstavaná skriňa.  Byt je v osobnom vlastníctve, je možnosť kúpy bytu na hypotekárny úver.

Predaj bytu nie je ničím podmienený. Byt je kúpou voľný. Na byte nie je ťarcha z titulu hypotekárneho úveru. Je slnečný a teplý.  

Susedia sú bezproblémoví. 

 

Obytný dom je zateplený, po rekonštrukcii fasády a spoločných priestorov. 

 

Pokojná lokalita, vhodná na bývanie, so skvelou dostupnosťou všetkých doležitých výhod veľkomesta - zastávky MHD, obchodné centrá, rýchly dojazd do centra mesta po Sečovskej ceste, rekreačné lokality na Furči - bikrosová dráha, lesopark prechádza turistický chodník na Zelený dvor,  komplexná občianska vybavenosť  - Poliklinika, pošta, kostoly, materské školy, ihriská,  základné školy (aj pre nadpriemerne talentované deti), centrum voľného času,  základné umelecké školy, Gymnázium sv. E. Steinovej. Toto všetko je to, čo hľadá väčšina ľudí bývajúcich v meste. 

 

Tento byt si Vás určite získa. Dajte mu šancu a pôjdeme si ho spoločne pozrieť. Bez váhania ma kontaktujte na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com. Ďakujem, dopočutia a dovidenia. Váš realitný maklér Alena Katonová.

 

 

Využite našu pomoc v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu formou hypotekárneho úveru "šitého na mieru" pre Vás našim nezávislým finančným poradcom. 

 

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Realitná kancelária Atomia - da sa konštatovať - pracuje na slovenskom trhu a špeciálne v KE a okoli profesionálne , ale popritom sa pri kontaktoch nestráca ľudský a osobný rozmer.

Milan Svitek

Touto cestou sa chcem poďakovať pracovníkom realitnej kancelárie ATOMIA, ktorí mi pomohli so sprostredkovaním a kúpou bytu, predovšetkým za ich ochotu, ústretovosť a vysokú profesionalitu. Zvlášť sa chcem poďakovať p. Ing. Michaele Oczeákovej za jej flexibilitu, ľudskosť a...

Adrián