Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 1 izbový / Pekný 1. izbový tehlový byt po novej rekonštrukcii v širšom centre mesta, odporúčame!

Pekný 1. izbový tehlový byt po novej rekonštrukcii v širšom centre mesta, odporúčame!

1. izbový, 39 m2, zvýšené prízemie, nová kvalitná rekonštrukcia

93 500,-
39 m2
Iba u násVýnimočná ponuka
1. izbový, 39 m2, zvýšené prízemie, nová kvalitná rekonštrukcia
Druh ponukyPredaj, Byty, 1 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice I, Sever
UlicaStaré mesto
Výmera39 m2
Počet izieb1
Poschodie1 / 6
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggianie
Výťaháno
Konštrukcia bytutehla
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Exkluzívne pre Vás u nás.

Chcete bývať v širšom centre mesta, v lokalite, z ktorej sa bezproblémovo dostanete do ktorejkoľvek časti Košíc?

Chcete kúpiť nehnuteľnosť ako investíciu s výbornou možnosťou prenajímania?

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám -  Vitajte doma!

 

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová  Vám ponúka príjemne bývanie v  priestrannom 1 izbovom  tehlovom byte nachádzajúcom sa v širšom centre mesta Košice I..  Byt je v osobnom vlastníctve, možnosť kúpy na hypotekárny úver. Vo vlastníctve je aj podiel na pozemku pod obytným domom a podiel na spoločných častiach a priestoroch domu.  Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí (dostatočne vysoko nad úrovňou zeme) šesť poschodového tehlového obytného domu s predzáhradkou.  Byt má úžitkovú výmeru podľa portálu katastra 39,5 m2 (plocha bytu 38,5 m2   + plocha pivnice 1 m2 ). Je orientovaný na západ, je presvetlený a teplý. Pod bytom sa nachádzajú vykurované spoločné priestory. Byt je teplý v zime a príjemne chladný v lete. 

 

REKONŠTRUKCIA

Kompletná, prezícna, kvalitná a finančne náročná rekonštrukcia bytu navrhnutá bytovou dizajnérkou a  realizovaná na jeseň r. 2019  v sebe zahŕňa  zmenu dispozície bytu - nové vymurované priečky a vytvorenie  priestrannej predsiene,  kúpeľne s oknom, priestrannej kuchyne a dostatočne veľkej izby.  V celom byte sú  nové priečky, nové  rozvody elektriny, vody, odpadu, nové stúpacie vedenie,  nové radiátory s regulátormi tepla a digitálnymi meračmi (odčítavané mimo bytu),  plastové okná v kúpeľni a kuchyni s vnútornými žalúziami,  murované jadro, nové stierky, nová kuchynská linka IKEA. Klasické interiérové dvere sú menené za zasúvacie dvere.  Nové vstupné dvere sú bezpečnostné. Nové podlahy - predsieň a kúpeľňa - keramická dlažba, predsieň, kuchyňa a izba - plávajúca podlaha. 

KUCHYŇA

Kuchynská linka (IKEA)  má dostatok úložného a pracovného priestoru. V kuchynskej  linke je osadený nerezový drez so štýlovou pákovou batériou,  vstavaná plynová varná doska a vstavaná elektrická rúra.  Vo Vašej novej kuchyni sa nemusíte báť, že sa po namáhavom celom dni ešte nabeháte...stačí pár krokov a všetko máte po ruke na prípravu dobrej večere. 

KÚPEĽŇA

Novovymurované jadro je zväčšené a  je presvetlené a vetrateľné oknom. V kúpeľni je  novoosadená vaňa, umývadlo so skrinkami a skrinka so zrkadlom, priestor na pračku v skrinke s úložným priestorom. V kúpeľni je osadená toaleta s podomietkovým systémom splachovania.

IZBA

Izba je priestranná. V jednej časti izby je posteľ na spanie a druhá väčšia časť je obývacia izba. V izbe je osadená klimatizácia. S malými úpravami viete vytvoriť v byte 2 izby a kuchyňa by bola umiestnená v priestrannej predsieni. 

OBYTNÝ DOM

Obytný dom je po rekonštrukcii - zateplený, výmena okien na spoločných priestoroch, výmena el. rozvodov, výmena vstupnej brány a zvončekov, výmena výťahu. Výťahom sa dostanete do suterénu, kde sa nachádzajú spoločné priestory - kočikáreň, sušiareň, pivnice.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Na byte neviazne žiadna ťarcha. 

Nízke platby správcovi - 120,- eur na 1 osobu.

Predaj bytu nie je ničím podmienený. 

 

LOKALITA

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi. Zónu oddychu Vám poskytnú mestské parky v bezprostrednej blízkosti využívané hlavne rodinami s deťmi. Večerné prechádzky centrom mesta - nezabudnuteľná atmosféra, ktorú môžete zažívať každý večer, nielen niekoľkokrát v roku. 

Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou, dopravnou infraštruktúrou a nákupnými možnosťami. Výborné bčianske vybavenie v okolí - MHD, materská škôlka, základná škola, stredné školy, Technická univerzit, UPJŠ,   ihriská, pošta, poliklinika, obchodné centrá. Centrum mesta je v dostupnosti pár minút pešej chôdze.

V byte vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom presvedčiť sami!

 

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás. V príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy.  V nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšej a najvýhodnejšej hypotéky z bánk pôsobiacich na našom trhu. Dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, príprava podkladov pre súdnoznalecký posudok.  Platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotéky, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 
Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Veľká spokojnosť s RK Atomia, obzvlášť s maklérkou Ing. Oczeákovou. Odporúčam

Martin

Už niekoľkokrát sme spolupracovali pri kúpe a prenájme bytu s realitnou kanceláriou Atomia. Starostlivosť o klienta a profesionálny prístup ku každému klientovi počas trvania celého procesu, od prvého stretnutia až po podpis zmluvy, sú poskytované na vysoko odbornej úrovni. Touto cestou...

Katka Borovska