Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 2 izbový / Pekný, veľký, 2. izb. byt v PS s úpravami, v blízkosti centra - odporúčame!

Pekný, veľký, 2. izb. byt v PS s úpravami, v blízkosti centra - odporúčame!

2. izb. Študentská ul., 57 m2, 5.p./5.p., byt v PS s úpravami, plastové okná

70 990,-
57 m2
Iba u nás
2. izb. Študentská ul., 57 m2, 5.p./5.p.,  byt v PS s úpravami, plastové okná
Druh ponukyPredaj, Byty, 2 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice I, Sever
UlicaŠtudentská
Výmera57 m2

Ste radi, ak máte všetko poblízku? Obchodné centrum, poštu, polikliniku, ihriská, školy, škôlky, MHD..

Chcete sa vyhnúť ranným a poobedňajším dopravným zápcham pri ceste do a z práce?

Chcete investovať do nehnuteľnosti  s výbornou možnosťou prenajímania?

 

Ak áno, tak tento exkluzívne ponúkaný byt sa môže stať  aj Vašim domovom. Vitajte doma!

 

Ponúkaný 2.izb. byt  je v osobnom vlastníctve a  sa nachádza v blízkosti centra,  v lokalite Košice I - Sever, ul. Študentská. Kuchyňa je orientovaná na východ do tichého dvora a obývacia izba  a spálňa na západ. Má úžitkovú plochu 57 m2 (výmera bytu + pivnica)  a nachádza sa na 5.p./5.p..  Obytný dom nemá výťah a byt nemá loggiu. Byt je v pôvodnom stave s úpravami. Byt má plastové okná.  Podlahy v izbách sú repasované parkety,  v predsieni a kuchyni je dlažba.  Na stenách sú stierky a maľba.  Chcete mať jadro a kuchyňu podľa vlastných predstáv? Tento byt Vám to umožňuje.    Vo veľkosťou postačujúcej kuchyni sa nenabeháte, všetko máte po ruke na prípravu dobrej večere. Byt je presvetlený a teplý v zime a chladný v lete. 

 

Obytný dom je po rekonštrukcii. Je zateplený a po rekonštrukcii je aj strecha obytného domu.  S vlastníctvom bytu je spojený spoluvlastnícky podiel na spoločných zariadeniach a  spoločných častiach domu. S vlastníctvom bytu je spojené aj vlastníctvo pozemku pod obytným domom.

 

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi.

Susedia sú bezproblémoví a slušní.

 

Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou, dopravnou infraštruktúrou a nákupnými možnosťami. Občianske vybavenie v okolí - MHD, materská škôlka, základná škola, TU,  Univerzita veterinárneho lekárstva a farmácie,  ihriská, parky, pošta, poliklinika, obchodné centrá BETA, MIER, ..… V dostupnosti pár minút cesty autom alebo pešo je centrum mesta ale aj rekreačné oblasti Botanická záhrada, Anička, výhliadková veža, ZOO - Kavečany ...

Tento byt si Vás určite získa. Dajte mu šancu a pôjdeme si ho spoločne pozrieť. Bez váhania ma kontaktujte na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com. Ďakujem, dopočutia a dovidenia. Váš realitný maklér Alena Katonová.

 

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

"Srdečné ďakujem" realitnej kancelárií ATOMIA a konkrétne pani Ing. Michaele Oczeákovej za veľmi milé a ústretové jednanie pri predaji bytu v Košiciach. Srdečná vďaka! Všetkým odporúčam využitie služieb realitnej kancelárie ATOMIA.

Ladislav

Srdečné ďakujem RK Atomia a zvlášť pani Oczeákovej za pomoc pri predaji domu. Spolupráca bola na vysokej profesionálnej a ľudskej úrovni. Ďakujem

Marta G.