Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 2 izbový / Pekný, veľký, 2. izb. byt v PS s úpravami, v blízkosti centra - odporúčame!

Pekný, veľký, 2. izb. byt v PS s úpravami, v blízkosti centra - odporúčame!

2. izb. Študentská ul., 57 m2, 5.p./5.p., byt v PS s úpravami, plastové okná

70 500,-
57 m2
Iba u nás
Znížená cena
2. izb. Študentská ul., 57 m2, 5.p./5.p.,  byt v PS s úpravami, plastové okná
Druh ponukyPredaj, Byty, 2 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice I, Sever
UlicaŠtudentská
Výmera57 m2
Počet izieb2
Poschodie5 / 5
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggianie
Výťahnie
Konštrukcia bytupanel
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Ste radi, ak máte všetko poblízku? Obchodné centrum, poštu, polikliniku, ihriská, školy, škôlky, MHD..

Zrealizujte si rekonštrukciu bytu podľa vlastných predstáv a užívajte si nový nikým neužívaný byt!

Chcete sa vyhnúť ranným a poobedňajším dopravným zápcham pri ceste do a z práce?

Chcete investovať do nehnuteľnosti  s výbornou možnosťou prenajímania?

 

Ak áno, tak tento exkluzívne ponúkaný byt sa môže stať  aj Vašim domovom. Vitajte doma!

 

Ponúkaný 2.izb. byt  je v osobnom vlastníctve a  sa nachádza v blízkosti centra,  v lokalite Košice I - Sever, ul. Študentská. Kuchyňa je orientovaná na východ do tichého dvora a obývacia izba  a spálňa na západ. Má úžitkovú plochu 57 m2 (výmera bytu + pivnica)  a nachádza sa na 5.p./5.p..  Obytný dom nemá výťah a byt nemá loggiu. Byt je v pôvodnom stave s úpravami. Byt má plastové okná.  Podlahy v izbách sú repasované parkety,  v predsieni a kuchyni je dlažba.  Na stenách sú stierky a maľba.  Chcete mať jadro a kuchyňu podľa vlastných predstáv? Tento byt Vám to umožňuje.    Vo veľkosťou postačujúcej kuchyni sa nenabeháte, všetko máte po ruke na prípravu dobrej večere. Byt je presvetlený a teplý v zime a chladný v lete. 

 

Obytný dom je po rekonštrukcii. Je zateplený a po rekonštrukcii je aj strecha obytného domu.  S vlastníctvom bytu je spojený spoluvlastnícky podiel na spoločných zariadeniach a  spoločných častiach domu. S vlastníctvom bytu je spojené aj vlastníctvo pozemku pod obytným domom.

 

Súčasťou ceny je zariadenie bytu podľa dohody.

 

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi.

Susedia sú bezproblémoví a slušní.

 

Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou, dopravnou infraštruktúrou a nákupnými možnosťami. Občianske vybavenie v okolí - MHD, materská škôlka, základná škola, TU,  Univerzita veterinárneho lekárstva a farmácie,  ihriská, parky, pošta, poliklinika, obchodné centrá BETA, MIER, ..… V dostupnosti pár minút cesty autom alebo pešo je centrum mesta ale aj rekreačné oblasti Botanická záhrada, Anička, výhliadková veža, ZOO - Kavečany ...

Tento byt si Vás určite získa. Dajte mu šancu a pôjdeme si ho spoločne pozrieť. Bez váhania ma kontaktujte na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com. Ďakujem, dopočutia a dovidenia. Váš realitný maklér Alena Katonová.

 

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Chcela by som veľmi pekne poďakovať maklérke pani Oczeákovej za jej profesionalitu pri predaji môjho rodinného domu. Chcem vyzdvihnúť jej šikovnosť, ústretovosť, ľudský prístup a profesionálne jednanie. Vedela zodpovedať všetky moje otázky a previedla ma celým obchodom od...

Lucia

Chceli by som sa veľmi pekne poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za výnimočné nasadenie a super komunikáciu. Len vďaka jej šikovnosti sa nám podarilo získať to čo sme tak veľmi chceli. Do budúcna prajeme ešte veľa pracovných, ako aj osobných úspechov. Už sme Vás aj odporučili a...

Mária&Ľubo