Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 3 izbový / Kompletne rekonštruovaný 3. izb. byt na Terase je pripravený pre Vás. REZERVOVANÉ!

Kompletne rekonštruovaný 3. izb. byt na Terase je pripravený pre Vás. REZERVOVANÉ!

3. izb. byt, 69 m2 + loggia, pivnica, spoločné priestory, 1.p. - pod bytom je byt, orientácia V,Z

119 990,-
69 m2
Iba u násTOP ponuka
Rezervované
3. izb. byt, 69 m2 + loggia, pivnica, spoločné priestory, 1.p. - pod bytom je byt, orientácia V,Z
Druh ponukyPredaj, Byty, 3 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice II, Západ
UlicaPetzvalova
Výmera69 m2
Počet izieb3
Poschodie1 / 3
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov1 ks
Výťahnie
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

REZERVOVANÉ!

Chcete bývať v lokalite, v ktorej je veľa zelene a z ktorej sa bezproblémovo dostanete do ktorejkoľvek inej časti Košíc?

Chcete bývať vo vchode obytného domu, v ktorom býva iba 8 rodín?

Chcete sa stať majiteľmi bytu, ktorý má všetko čo má byt mať?

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám, exkluzívne u nás pre Vás -  Vitajte doma!

Pozrite si virtuálnu obhliadku 3D - na stránke atomia.sk kliknutím na uvedený link alebo na iných stránkach skopírovaním linku do vášho prehliadača:

https://my.matterport.com/show/?m=2yTJCC6e5rN

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová Vám ponúka príjemne bývanie v peknom priestrannom rekonštruovanom 3. izb. byte nachádzajúcom sa žiadanom sídlisku Košice II. -  Terasa  na ul. Petzvalova. Byt je v osobnom vlastníctve, možnosť kúpy bytu na hypotekárny úver.  Úžitková výmera bytu je  podľa portálu katastra 69  m2 (podlahová plocha bytu + plocha pivnice).  Byt má loggiu.  Byt sa nachádza na 1.p./ 3.p. Pod bytom je byt. V obytnom dome nie je výťah, na poschodí sú dva byty. Spoločné priestory vrátane schodiska sú pekne presvetlené denným svetlom.  V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi.

REKONŠTRUKCIA

V byte sa realizovala v r. 2013-2014 kompletná rekonštrukcia, ktorá v sebe  zahŕňa : zmenu dispozície - zväčšenie kuchyne a prepojenie s predsieňou - vytvorenie otvoreného priestoru, osadenie nových vstupných bezpečnostných dverí vyrobených na mieru, osadenie plastových okien nemecký profil Rehau (dvojsklo), parapety, na oknách sú vnútorné žalúzie, sieťky proti hmyzu, vymurovanie jadra, osadenie novej sanity, nové rozvody vody, odpadu, nové elektrické rozvody v celom byte (rozvody internetu a televízie sú v každej izbe), nové obklady, dlažba. V izbách plávajúce podlahy. Znížené stropy s bodovými svetlami. Radiátory majú termostatické hlavice a digitálne merače tepla.

Kuchyňa -  v kuchyni sa nachádza kuchynská linka na báze dreva bez spotrebičov. Vybavenie - nerezový drez, páková vodovodná batéria, digestor.   Vo Vašej novej kuchyni sa nemusíte báť, že sa po namáhavom celom dni ešte nabeháte...stačí pár krokov a všetko máte poruke na prípravu dobrej večere. 

Kúpeľňa - je novovymurovaná, má znížené stropy s bodovými svetlami, nové rozvody, obklady, dlažba. V kúpeľni je osadená  vaňa, umývadlo s úložným priestorom. Priestor pre pračku je vytvorený vo zväčšenej časti kuchyne.  Toaleta je samostatná. Stúpacie vedenie je menené.

DISPOZÍCIA  BYTU

Dispozícia bytu sa čiastočne  zmenila. Kúpeľňa bola presunutá a došlo k zväčšeniu kuchyne a k vytvoreniu otvoreného priestoru po vstupe do bytu.Jednotlivé izby umožnia všetkým členom Vašej rodiny nájsť si ten svoj priestor pre prácu, učenie, relax alebo spánok. Pekné dostatočne veľké izby so samostatnými vstupmi umožňujú súkromie bývajúcim.  Priečky sú  nosné, čo zaručuje nízku hlučnosť bytu. Byt je stredový, teplý a orientovaný - kuchyňa a obývacia izba východ  a spálňa s loggiou a detská izba je orientovaná na západ. Pekný výhľad na zeleň a  nikomu sa nepozeráte do okien.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Susedia sú bezproblémoví a slušní.

Len 8 rodín v obytnom dome, ticho bez hluku výťahu.

Predaj nie je ničím obmedzený. Byt je voľný a k dispozícii na okamžité nasťahovanie. 

OBYTNÝ DOM

Obytný dom je po rekonštrukcii vnútorných spoločných priestorov. Je po rekonštrukcii vnútorných priestorov, má nové vstupné brány, okná na spoločných priestoroch, domofóny. Vstup do obytného domu je z dvoch strán.

LOKALITA

Pokojná lokalita, vhodná na bývanie, so skvelou dostupnosťou všetkých doležitých výhod veľkomesta. 

Terasa je najžiadanejšie sídlisko pri hľadaní nového bývania v Košiciah. Prečo? Výborná občianska vybavenosť - materské školy, základné školy, gymnáziá, športové centrá - Tenisový klub Mladosť Tréningové centrum Kalimero, ihriská a výbežiská s cvičiskami pre psov v Zuzkinom parku,  sakrálne stavby rôznych vierovyznaní, obchodné centrá - OPTIMA, OBI, OC Terasa, OC Erika, LIDL, OC Galéria, pošta, polícia, miestne úrady,  medicínske centrá, FNsP, poliklinika Teras, Kultúrne stredisko Atrium. Občiasnke združenia - Terasáčik - centrum pre rodičov s deťmi, Klub dôchodcov, Klub seniorov a iné. Bezproblémová doprava.  Viac na: kosicezapad.sk.

Dostatok zelene  v priliehajúcich parkoch, najznámejší je Zuzkin park. Bezproblémový prístup do centra autami a prístup prostredníctvom mestskej hromadnej dopravy: najbližšia zastávka je Magistrát mesta Košice, kam premávajú autobusové linky 71 a 72 a električkové linky 6, 9, R3, R4 a R7. Na tejto zastávke stoja aj autobusy prímestskej dopravy. Viac na .kosicezapad.sk.

Kúpou tohto bytu si naplno osvojíte frázu "Všade dobre, doma najlepšie!", nakoľko tento byt dokáže urobiť aj z obyčajného bývania niečo neobyčajné a senzačné. 

V byte vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom sami presvedčiť!

Tento byt si Vás určite získa. Dajte mu šancu a pôjdeme si ho spoločne pozrieť. Bez váhania ma kontaktujte na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com.  Dohoda istá. Ďakujem, dopočutia a dovidenia.

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

Využite našu pomoc pre Vás v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu  našim nezávislým finančným poradcom. 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

S realitnou kanceláriou sme boli maximálne spokojní pri predaji nášho bytu. Hlavne s maklérkou Ing. Michaelou Oczeákovou, za jej ústretovosť, rýchlosť a profesionálny prístup. Atomiu odporúčame aj iným klientom a hlavne p. Oczeákovú. Ďakujeme.

Ladislav a Edita B.

Sales of flat in Kosice old city center, managed by Ing. Oczeakova from Atomia, had been professionaly driven, efficient and accomplished to our entire satisfactiion / warmly recommended Real Estate Agency Predaj bytu v Kosickom starom meste, s Ing. Oczeakovou z Atomie, bol velmi profesionalny, kvalitne poradenstvo, zaverecny akt perfektne pripraveny / plna spokojnost /...

MarekVarhol