Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Byty / 4 izbový / Najväčší 4. izb. byt o výmere 91 m2 + 2 x loggia, 3. p., odporúčame!

Najväčší 4. izb. byt o výmere 91 m2 + 2 x loggia, 3. p., odporúčame!

4. izb., OV, 3.p./9. p., 2 x loggia, východ, západ, rekonštrukcia

108 000,-
91 m2
Iba u násTOP ponuka
4. izb., OV, 3.p./9. p., 2 x loggia, východ, západ, rekonštrukcia
Druh ponukyPredaj, Byty, 4 izbový
LokalitaKošický kraj, Košice I, Sídlisko Ťahanovce
UlicaBudapeštianska
Výmera91 m2
Počet izieb4
Poschodie3 / 9
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Balkón/Loggialoggia
Počet loggií/balkónov2 ks
Výťaháno
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Chcete vlastniť  rozlohou najväčší  byt na sídl. Ťahanovce? 

Radi by ste bývali  v lokalite, kde bez problémov zvládnete logistiku života s deťmi bez nutnosti cestovania do iných častí mesta z dôvodu vynikajúceho občianskeho vybavenia tohto sídliska? 

Hľadáte byt v osobnom vlastníctve, ktorý môžte kupovať na hypotekárny úver?

 

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám, vitajte doma!

 

Exkluzívne pre Vás u nás. Ponúkame Vám priestranný  4. izb. byt na sídl. Ťahanovce - ul. Budapeštianska. Bytový dom má veľmi dobrú polohu s dobrou dostupnosťou k MHD, obchodných centier MILA, LIDL, Fresh.., nemocnice, škôl, základných umeleckých škôl,  škôlok, ihrísk…

 

Úžitková výmera bytu je podľa portálu katastra 91 m2.  Podlahová plocha bytu je  89 m2 + 2 m2 pivnice. Byt má dve loggie. Byt sa nachádza na 3. p./9.p.. a pozostáva zo štyroch obytných miestností, príslušenstva a dvoch loggií.

Príslušenstvo bytu tvorí: predsieň,  chodba, kuchyňa, kúpeľňa, samostatná toaleta a pivnica. Orientácia jednej izby a kuchyne je na východ a orientácia ďalších troch izieb a dvoch loggií je na západ. 

 

REKONŠTRUKCIA BYTU

Byt je po rekonštrukcii realizovanej pred tromi rokmi. V byte sú  nové rozvody vody, odpadu, radiátory a čiastočne elektrorozvody.  Štukové stierky stien sú taktiež novo realizované a v kúpeľni a toalete  sú znížené stropy.  Byt má staršie plastové okná. Plastové sú samozrejme aj vstupné dvere na loggie. Podlahy v obytných miestnostiach sú plávajúce podlahy, v ostatných miestnostiach - predsieň a chodba, kuchyňa a jadro je keramická dlažba. Interiérové dvere sú menené.. Bytové jadro je novovymurované. Toaleta je samostatná. V kúpeľni sú nové obklady a sanita - plastová rohová vaňa, umývadlo so skrinkou a zrkadlom. Kuchynská linka je trojročná a má dostatok úložného priestoru. Súčasťou linky je elektrický sporák s elektrickou rúrou a nerezový drez. 

 

V okolí sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi.  

 

Obytný dom je po rekonštrukcii - zateplený. Výťah v obytnom dome stojí na medziposchodí.

 

Susedia sú bezproblémoví a slušní. 

 

Na byte neviazne žiadna ťarcha a je kúpou voľný. Predaj nie je ničím obmedzený.

 

V byte vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom sami presvedčiť!

 

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Využite našu pomoc v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu formou hypotekárneho úveru "šitého na mieru" pre Vás našim nezávislým finančným poradcom. 

 

Exkluzívne iba u nás pre Vás

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návrhu na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Zo srdca ďakujeme pani Katonovej za jej srdečnosť, ústretovosť, úžasné jednanie, ústretovosť, šikovnosť a trpezlivosť. Tento mimoriadny človek nám pomohol, samozrejme cez RK ATOMIA, zrealizovať predaj nášho bytu doslova do posledného detailu, za čo jej patrí veľká vďaka.

Jolana a Peter

Pri kúpe nehnuteľnosti - bytu, som využila služby Vašej kancelárie. S veľmi ústretovým prístupom a všetkými službami vrátane úschovy kúpnej ceny vo Vašej kancelárii som bola maximálne spokojná. Obzvlášť vyslovujem poďakovanie p. Zdenke...

Anna