Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Dom s pozemkom na Severe v Košiciach

Dom s pozemkom na Severe v Košiciach

Výhľad na celé mesto

0,-
1732,5 m2
Iba u nás
Výhľad na celé mesto
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice I, Sever
UlicaPodhradová
Výmera1732,5 m2
Počet izieb4
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbytehlová, kamenná
Typ strechysedlová
Oknáplastové, pôvodné
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Dom s pozemkom na krásnom mieste v Košiciach - neprehliadnite túto ponuku

Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom, niekdajšia lovecká usadlosť v lukratívnej časti mesta - Podhradová, Košice - Sever. Dom leží na pozemku s celkovou rozlohou 1690m2, nachádza sa na mieste s výhľadom na celé mesto, zo strán s výhľadom na zeleň a prírodu. Je situovaný iba 2,8km od centra mesta a predsa ďaleko od ruchu. Dom je napojený na všetky inžinierské siete a má vlastný prístup od hlavnej cesty.  Postavený je z kameňa a tehál = hrubé a stabilné múry. Pred 5 rokmi prebehla v dome čiastočná rekonštrukcia, ktorú zahŕňa: kompletná rekonštrukcia kúrenia aj s rozvodmi, nové radiátory, nový plynový kotol aj na ohrev vody, nová prípojka plynu, čiastočne menené okná. Rozloha a umiestnenie pozemku dávajú tejto nehnuteľnosti veľký potenciál na výstavbu ďalšieho rodinného domu, prípadne na rekonštrukciu bývalej usadlosti podľa vlastných predstáv = nadštandardné bývanie. Orientácia záhrady je na juh a západ.

Dispozícia: Dom je z väčšej časti podpivničený. Prízemie sa dá dispozične rozdeliť na 2 bytové jednotky, momentálne je prízemie prepojené. Vstup do domu je z dvoch strán. Strecha je sedlová a podkrovie otvorené, pri rekonštrukcii sa dá vytvoriť plne obývateľné podkrovie.

Cena dohodou. Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. Ponúkame Vám bezplatné hypotekárne a právne poradenstvo. V prípade záujmu o obhliadku a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0903 904 901.

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Veľká spokojnosť s RK Atomia, obzvlášť s maklérkou Ing. Oczeákovou. Odporúčam

Martin

S realitnou kanceláriou sme boli maximálne spokojní pri predaji nášho bytu. Hlavne s maklérkou Ing. Michaelou Oczeákovou, za jej ústretovosť, rýchlosť a profesionálny prístup. Atomiu odporúčame aj iným klientom a hlavne p. Oczeákovú. Ďakujeme.

Ladislav a Edita B.