Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Domy / Rodinný dom / Dom v meste, luxus, ktorý si môžete dovoliť!

Dom v meste, luxus, ktorý si môžete dovoliť!

4. izb. dom, 359 m2 výmera pozemku, rekonštrukcia, garáž

231 000,-
359 m2
Iba u nás
Znížená cena
4. izb. dom, 359 m2 výmera pozemku, rekonštrukcia, garáž
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaHolubyho
Výmera359 m2
Počet izieb4
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Konštrukcia stavbytehlová
Typ strechysedlová
Oknáplastové
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Bývajte v dome, v mestskej časti Košice  IV. !!

Chcete mať viac súkromia vo Vašom novom bývaní ? 

Chcete mať dvojnásobnú radosť z príchodu domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať?

Chcete dopriať svojim miláčikom viac hier na vlastnom pozemku?

Hľadáte vhodný priestor na Vaše podnikanie?

 

Ak áno, tak tento dom je určený práve Vám -  Vitajte doma!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová Vám ponúka príjemné bývanie  v zrekonštruovanom 4. izb.  dome v lokalite Košice IV - Juh. Dom sa nachádza mimo hlavnej cesty, v  slepej uličke. 

 

V tomto rodinnom dome si každý nájde svoj priestor pre prácu, učenie ale aj oddych a relax.  Príďte sa o tom presvedčiť aj sami!

 

PONÚKAME -  Jednopodlažný rodinný dom s podpivničením postavenom na rovinatom pozemku o výmere 359 m2 - klasifikácia pozemku:  zastavaná plocha a nádvorie. Prístupová cesta je asfaltová.

SIETE

Elektrina, plyn, kanalizácia,  mestský vodovod. Internet,  dom je napojený na zabezpečovacie zariadenie.

 

DISPOZÍCIA A ZARIADENIE RODINNÉHO DOMU

Podzemné podlažie (PP)  - podpivničenie - pekný priestor vhodný na ďalšie využitie. 

1. nadzemné podlažie (NP)  -  vstupná hala, kuchyňa s jedálňou prepojená so vstupnou halou, kúpeľňa, WC a 3 x izba.

 

REKONŠTRUKCIA

Celková rekonštrukcia domu prebiehala v r. 2014-2016.  Dom je odizolovaný a zateplený (vrátane garáže). Má novú strešnú krytinu vrátane krovu a debnenia. Pivnice sú zateplené a vhodné na zobytnenie a vytvorenie napr. pracovňe, posilňovne....V dome sú nové el. rozvody, rozvody kúrenia, nové radiátory, kotol, nové rozvody vody a odpadu. Nová strešná krytina vrátane krovu a debnenia.  Nová kuchynská linka, nová kúpeľňa,  nové podlahy, nové stierky, nové omietky. Nové plastové 3-komorové okná, bezpečnostné vstupné dvere. Nová zámková dlažba na dvore pozemku. 

 

Zaujala Vás ponuka? Zavolajte  na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov alebo miesto podnikania!

 

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Keď som sa rozhodla predať nehnuteľnosť, rozmýšľala som, na ktorú RK sa mám obrátiť. Vybrala som si RK ATOMIA a neľutujem. Veľmi pekne ďakujem p. Oczeakovej a p. Karafovi za pomoc, cenné rady a informácie. Bola som spokojná so službami RK ATOMIA s Vašim profesionálnym a ľudským...

Katarína Horňáková

Chcem vyjadriť spokojnosť s prácou RK Atomia a zvlášť Ing. Oczeákovej za spoluprácu pri predaji RD. Za jej ochotu, trpezlivosť a profesionálny prístup, s ktorým riešila všetky problémy pri obhliadkach nehnuteľnosti. Jej ochotu s ktorou vychádzala v ústrety obidvom stranám....

Rybárová