Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Ostatné / Chaty a chalupy / Murovaná 2-podlažná chata, odporúčame!

Murovaná 2-podlažná chata, odporúčame!

31 990,-
312 m2
Iba u nás
Druh ponukyPredaj, Ostatné, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Vyšná Kamenica
UlicaVyšná Kamenica
Výmera312 m2
Počet izieb2
Stav objektupôvodný stav
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Konštrukcia stavbykvádrová
Oknáplastové
OstatnéBezbariérový prístup, Bezpečnostné dvere, Kuchynka
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Ponúkame Vám dvojpodlažnú murovanú chatu v záhradkárskej lokalite Vyšná Kamenica.  Chata a aj pozemok je v osobnom vlastníctve. Chata sa nachádza  v lesnom prostredí ale s asfaltovou prístupovou cestou a s výhľadom na jazero.  Chata je súčasťou dvojchaty.  Ku chate je pristavaný altánok s vonkajším krbom. Vedľajšie stavby - drevená stavba na náradie, vonkajšia sprcha. Vyšná Kamenica je vzdialená od centra Košic 23 km. 

Výmera pozemku, na ktorom sa nachádza chata je 312 m2.  

Siete - elektrina na pozemku a v chate, voda na pozemku - zo záhradkárskeho vodovodu (sezónne použitie), plynový sporák - napojenie na plynový zásobník,  kúrenie - krb a piecka na tuhé palivo.  Suché WC na pozemku. Vonkajšia sprcha - voda zo zásobníka. 

Chata má  drevené dvojokná s okenicami, bezpečnostné vstupné dvere, betónové podlahy s krytinou PVC a kryté kobercami, sporák, kuchynskú linku, krb, piecku.

Chata je zariadená. 

Dispozícia chaty:

 1. PP - pivnica pod kuchynskou časťou - vstup z kuchyne

 1. NP  - predsieň,  obývacia izba s krbom, kuchynský kút s kuchynskou linkou, schody do podkrovia.

 2. NP - predsieň, spálňa, výstup na loggiu

 

Ticho, oddych,  krásny výhľad na jazero Vás určite poteší. V blízkosti je  Herliansky gejzír. 

Táto nehnuteľnosť  si Vás určite získa. Dajte jej  šancu a pôjdeme si ju spoločne pozrieť. Bez váhania ma kontaktujte na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com. Ďakujem, dopočutia a dovidenia. Váš realitný maklér Alena Katonová.

Pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Veľmi pekne ďakujem pani Ing. Oczeákovej za profesionálny, seriózny a zároveň ľudský prístup pri kúpe nehnuteľnosti. Takisto by som sa chcel poďakovať pánovi Stanislavovi Karafovi. Vrelo odporúčam každému služby realitnej kancelárie Atomia!

Michal Rozloznik

Touto cestou chceme vyjadriť veľké poďakovanie pani Ing. Alene Katonovej za pomoc pri kúpe nášho bytu. Vysoko oceňujeme je odbornosť a ľudský prístup, ktorým si nás získala. Kúpa bytu za jej pomoci prebehla hladko a sme veľmi spokojní, že nám pomohla nájsť domov. Ak zvažujete...

Anna a Michal Alexovič