Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Ostatné / Chaty a chalupy / Pekný rodinný dom alebo chalupa, vlastné bývanie alebo rekreácia či investícia ? Vaše sny sa môžu splniť!

Pekný rodinný dom alebo chalupa, vlastné bývanie alebo rekreácia či investícia ? Vaše sny sa môžu splniť!

Atypický, gazdovský 4. izb. rodinný dom s polozapusteným suterénom v lokalite Košice - okolie

43 990,-
929 m2
Iba u násTOP ponuka
Atypický, gazdovský  4. izb. rodinný dom s polozapusteným suterénom v lokalite Košice - okolie
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom, Gazdovský dom, Chaty a chalupy
LokalitaKošický kraj, Košice-okolie, Poproč
UlicaPoproč
Výmera929 m2
Počet izieb4
Stav objektupôvodný stav, čiastočná rekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Typ domusamostatne stojaci
Konštrukcia stavbyzmiešaná
Typ strechysedlová
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

Omrzelo Vás už bývanie v panelákovom byte?

Chcete dopriať sebe a aj svojim deťom hry na vlastnom pozemku?

Chcete si zabezpečiť vlastné biopotraviny, radi pestujete alebo chováte hydinu?

Chcete sa tešiť domov z dôvodu, že máte kde zaparkovať?

Exkluzívne pre Vás u nás!

 

Tieto a ďalšie vymoženosti Vám umožní bývanie v 4- izb. dome v peknej lokalite Košice okolie -  obec Poproč. Zaujímavý rodinný dom  s potenciálom v peknej a tichej lokalite.

Dom sa nachádza 29 km od Košíc a 13 km od Moldavy nad Bodvou. Bezproblémoví susedia. 

 

Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 929 m2. Z toho sú  zastavané plochy a nádvoria - 320 m2 a záhrady - 609 m2.  Dom je v pôvodnom stave s úpravami.

Materiál stavby domu je kombinovaný - základy sú kamenné, stavba z nepálenej tehly a dostavba je kombinácia tehla, kváder. Hrubé múry - 50 cm.  Strecha je sedlová - úprava - na pôvodnej krytine (eternik) je  lepenka. Dom je atypický - gazdovský s uzatvoreným gánkom a s obývateľným polozapusteným suterénom do svahovitého terénu pod časťou domu  - využiteľným na bývanie alebo napr. na pracovňu, posilňovňu, práčovňu. Pôvodný gánok bol v 70 - tych rokoch uzatvorený a bola vytvorená vstupná hala. Zo vstupnej haly je vstup  do hlavnej obytnej časti a do polosuterénu. V hlavnej časti domu sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa, toaleta, komora a 3 x izba. V polosuteréne je komora, technická miestnosť s kotlom, predsieň, izba s kuchynskou časťou, kúpeľňaOrientácia domu je na juhozápad  a čiastočne severovýchod. Podlahy v izbách sú - drevenené - dyle, v kuchyni betón s krytinou PVC, kúpeľne dlažba, obklady.  Okná sú zdvojené drevené. Interiérové zárubne a dvere sú drevené. Kúrenie - ústredné zabezpečené kotlom na plyn - momentálne je odpojené. Alternatíva kúrenia sú  - funkčné kachľové pece v jednotlivých izbách. V kuchyni je kachľová pec ako z rozprávky. 

 

SIETE - plyn, elektrika, obecná voda,  odpad je zvedený do  žumpy, kanalizácia je pred domom - možnosť napojiť sa. 

 

Dom je po úpravách obývateľný. Možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. 

 

Dom sa nachádza v peknom prostredí v obci bez neprispôsobivých občanov s plnou občianskou vybavenosťou. Ďalšie informácie o obci na www.poproc.sk.

 

Páči sa Vám tento dom? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

 

Realitný maklér
Mapa
 
Referencie

Velmi rad by som sa aj touto cestou podakoval pani Ing. Alene Katonovej, za vynikajuci servis, poradenstvo a podporu pri kupe bytu. Naozaj nam velmi pomohla a ulahcila cely tento narocny proces. Vsetko bolo vcas vybavene, zariadene, dohodnute. Vrelo odporucam.

Adam P.

Chcem sa poďakovať pani Ing. Michaele Oczeákovej za pomoc pri predaji nášho domu. Pani Oczeáková ma profesionálny a hlavne ľudský prístup,s čím som sa už dlho nestretla. Taktiež to prebehlo rýchlo, ústretovosť z každej strany. RK Atomia ďakujeme, odporúčame a zvlášť...

Patricia