Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Košice - Juh, Barčianska

Košice - Juh, Barčianska

5 500,-
4865 m2
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory
LokalitaKošický kraj, Košice IV, Juh
UlicaBarčianska
Výmera4865 m2

Ponúkame na prenájom obchodno - priemyselný objekt so sociálno - administratívnou časťou v Košiciach – Barci.

Ide o moderné kancelárske priestory, 5 murovaných hál a 3 garáže na oplotenom pozemku o celkovej výmere 4865m2 so samostatným parkovaním pri objekte.

Budovy prešli v roku 2008 extenzívnou rekonštrukciou, administratívny priestor je po zateplení, s kompletne vymenenými plastovými oknami. V administratívnej časti, kde je 6 kancelárií, sú plávajúce podlahy, znížené stropy, v sociálnej časti je keramická dlažba resp. obklad až po strop. Kúrenie je zabezpečené dvoma plynovými kotlami. Objekt je pripojený na všetky IS, na pozemku je transformátor (22kV).

Výška 4 murovaných hál je 5m, svetlá výška piatej haly je 4,7m. Výmery sú: 129m2, 198m2, 67m2 a 128m2.

Možnosť objekt prenajať aj po častiach.

Viac informácií na čísle 0905 655 525.

Realitný maklér
Beáta

Ing. Beáta Liptáková Fornadľová

Ak potrebujete pomoc pri predaji, či prenájme akejkoľvek nehnuteľnosti, veľkej či malej, neváhajte a kontaktujte ma. Rada Vám pomôžem a vezmem Vaše starosti na svoje plecia. Hovorím plynule anglicky a maďarsky.

+421 905 655 525
fornadlova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Zo srdca ďakujeme pani Katonovej za jej srdečnosť, ústretovosť, úžasné jednanie, ústretovosť, šikovnosť a trpezlivosť. Tento mimoriadny človek nám pomohol, samozrejme cez RK ATOMIA, zrealizovať predaj nášho bytu doslova do posledného detailu, za čo jej patrí veľká vďaka.

Jolana a Peter

Touto cestou sa chcem podakovat spolocnosti Atomia za sprostredkovanie bytu a pomoc pri kupe bytu. Profesionalny pristup, ochota, ludske jednanie. Obzvlast sa chcem podakovat p. Oczeakovej, ktora bola stale ustretova, napomocna a ochotna pomoct kedykolvek. Atomiu odporucam jednoznacne a hlavne p. Oczeakovu.

Ferdinand V.