Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Iné / Na prenájom priestor v OC

Na prenájom priestor v OC

Kancelárie, predajňa

142,-
16 m2
Kancelárie, predajňa
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory, Kancelárie, Iné
LokalitaKošický kraj, Košice II, Západ
UlicaGudernova
Výmera16 m2
Počet miestností2 ks

Ponúkame na prenájom priestory v obchodnom centre na sídlisku Terasa, Košice - Západ. Výmera priestoru je 16,10 m2 a nachádza sa na prízemí. Cena za tento priestor je 112,70 €/mesačne bez DPH + platby za energie a spoločné priestory vo výške 30,27 €/mesačne bez DPH. Možnosť využiť priestor ako kancelárie, administratívu, predajňu. Možnosť pripojenia na internet ANTIK.

  • Plocha: 16,10 m2
  • Cena prenájom: 112,70 €/mesačne bez DPH
  • Celková cena za prenájom, vykurovanie, odpad a údržbu spoločných priestorov: 142,97€/mesačne
  • Elektrina + voda: podružné meranie
  • Stav: voľné.

Len dlhodobý prenájom, požadovaný depozit vo výške 500€, 3-mesačná výpovedná lehota. V prípade záujmu o obhliadku a pre ďašie informácie ma neváhajte kontakovať na tel. č. 0903 904 901.

PONÚKAME AJ INÉ PRIESTORY V OBCHODNOM CENTRE

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

Pomôžem Vám predať Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu, bezpečne a hlavne úplne bez starostí. Neváhajte ma kontaktovať, teším sa na našu spoluprácu.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Veľmi pekne ďakujem Ing.Michaele Oczeákovej za predaj našej nehnuteľnosti a hlavne k ľudskemu a profesionalnemu pristupu, ešte raz Ďakujem.

Janejkova

Rada by som sa chcela poďakovať realitnej kancelárii Atomia, ktorá mi pomohla s predajom rodinného domu. Pre niekoho bežná pracovná náplň, pre iného veľká pomoc a opora. Potrebovala som predať rodinný dom, ktorého predaj bol komplikovaný. Po negatívnych skúsenostiach s...

Monika