Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Iné / Na prenájom priestor v OC

Na prenájom priestor v OC

Kancelárie, predajňa

142,-
16 m2
Kancelárie, predajňa
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory, Kancelárie, Iné
LokalitaKošický kraj, Košice II, Západ
UlicaGudernova
Výmera16 m2
Počet miestností2 ks

Ponúkame na prenájom priestory v obchodnom centre na sídlisku Terasa, Košice - Západ. Výmera priestoru je 16,10 m2 a nachádza sa na prízemí. Cena za tento priestor je 112,70 €/mesačne bez DPH + platby za energie a spoločné priestory vo výške 30,27 €/mesačne bez DPH. Možnosť využiť priestor ako kancelárie, administratívu, predajňu. Možnosť pripojenia na internet ANTIK.

  • Plocha: 16,10 m2
  • Cena prenájom: 112,70 €/mesačne bez DPH
  • Celková cena za prenájom, vykurovanie, odpad a údržbu spoločných priestorov: 142,97€/mesačne
  • Elektrina + voda: podružné meranie
  • Stav: voľné.

Len dlhodobý prenájom, požadovaný depozit vo výške 500€, 3-mesačná výpovedná lehota. V prípade záujmu o obhliadku a pre ďašie informácie ma neváhajte kontakovať na tel. č. 0903 904 901.

PONÚKAME AJ INÉ PRIESTORY V OBCHODNOM CENTRE

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Pri predaji bytu musím oceniť profesionálny prístup maklékry pani Aleny Katonovej. Odporúčam ju ďalším klientom a ďakujem paní Katonovej a realitnej kancelárii za spoluprácu pri predaji bytu. Ďakujem, Lucia

Lucia

Velmi rad by som sa aj touto cestou podakoval pani Ing. Alene Katonovej, za vynikajuci servis, poradenstvo a podporu pri kupe bytu. Naozaj nam velmi pomohla a ulahcila cely tento narocny proces. Vsetko bolo vcas vybavene, zariadene, dohodnute. Vrelo odporucam.

Adam P.