Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Iné / PRENÁJOM obchodných priestorov v centre na Mlynskej ulici v Košiciach

PRENÁJOM obchodných priestorov v centre na Mlynskej ulici v Košiciach

prízemie, 452,63 m2

18,-
452,62 m2
prízemie, 452,63 m2
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory, Kancelárie, Výrobné priestory, Iné
LokalitaKošický kraj, Košice I, Staré Mesto
UlicaMlynská
Výmera452,62 m2
Stav objekturekonštrukcia
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Druh parkovaniaverejné parkovanie

Obchodný priestor NA PRENÁJOM na frekventovanej MLYNSKEJ ulici v Košiciach.

 

Výmera 452,62 m2 

Priestor sa nachádza na prízemí a je po rekonštrukcii - keramická dlažba, stropné bodové osvetlenie, klimatizácia a vzduchotechnika.

Priestor sa člení na hlavnú časť s automatickými vchodovými dverami so senzorom, skladové priestory, 2x kancelária, zamestnanecké sociálne zariadenie.

CENA: 18,00 eur za m2/mesiac bez DPH + réžia (vlastný elektromer)

Zadný vstup do objektu je snímaný kamerovým systémom a okná sú opatrené bezpečnostnou fóliou s bezpečnostným certifikátom. Prístup na nakladaciu rampu zo zázemia.

Obhliadky - 0911 307 712

V cene je zahrnutá sprostredkovateľská provízia a náklady za vypracovanie ZBZ (rezervačnej zmluvy), Kúpnej zmluvy, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za návrh na vklad  KZ do Katastra nehnuteľností, účasť pri odovzdaní nehnuteľnosti s vyplnením odovzdávacieho protokolu,  kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

KONTAKT0911 307 712, oczeakova@atomia.sk

Realitný maklér
Michaela

Ing. Michaela Oczeáková

Špecializujem sa na predaj rodinných domov (novostavieb aj starších) a predaj bytov v Košiciach a okolí. Rada pomôžem a poradím s ocenením nehnuteľnosti, so spôsobom financovania a s nájdením VÁŠHO vysnívaného bývania.

+421 911 307 712
oczeakova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Veľká spokojnosť s RK Atomia, obzvlášť s maklérkou Ing. Oczeákovou. Odporúčam

Martin

Maximálna spokojnosť s RK Atomia, hlavne s maklérkou Ing. MIchaelou Oczeákovou. Profesionálny prístup, ústretovosť vo všetkých smeroch. Odporúčam.

Katarína