Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Kancelárie / Na prenájom kancelárie v novostavbe

Na prenájom kancelárie v novostavbe

S parkovaním

9,-
381 m2
S parkovaním
Druh ponukyPrenájom, Podnikateľské priestory, Kancelárie
LokalitaKošický kraj, Košice II, Západ
UlicaPopradská
Výmera381 m2
Stav objekturekonštrukcia
Výťahnie
OstatnéKamerový systém, Klimatizácia, Internet, Kuchynka
Počet kancelárií10 ks

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v budove na ulici Popradská v časti Košice - Západ (Terasa). Ponúka sa na prenájom celé 1. podlažie o výmere 381,3m2, ktoré sa momentálne skladá z 10 kancelárií, kuchynky a sociálnych zariadení (osobitne dámske a pánske WC). Jednotlivé kancelárie sú vo veľkostiach 17,5m2 alebo 35m2. Možnosť prispôsobiť dispozíciu konkrétnym potrebám nájomníka. Kancelárske priestory prešli kompletnou rekonštrukciou, sú vo vyššom štandarde. Samozrejmosťou sú rozvody internetu v každej kancelárii a klimatizácia. K dispozícií je dostatočný počet parkovacích miest pri budove. Celý areál je oplotený a zabezpečený. Priestory sa ponúkajú iba na dlhodobý prenájom.

Cena za prenájom priestorov je 9€/m2/mesiac bez DPH, v cene sú zahrnuté média, energie a parkovanie. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

V ponuke aj ďalšie priestory na prenájom v budove (kancelárie, wellness centrum, priestory pre beaty procedúry). Možnosť prenájmu aj menšej časti. Možnosť dohody na podmienkach podľa veľkosti a dĺžky prenájmu.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Maximálna spokojnosť s RK Atomia, hlavne s maklérkou Ing. MIchaelou Oczeákovou. Profesionálny prístup, ústretovosť vo všetkých smeroch. Odporúčam.

Katarína

Srdečné veľké DAKUJEM, patrí pani Ing. Alenke Katonovej. Ďakujem Vám pani A. Katonová za Váš čas, informovanosť o celom priebehu predaja bytu, bez ohľadu na čas, niekedy to bolo ( aj neskorých nočných hodinách.),profesionalitu, ústretovosť, široký rozsah služieb na vysokej...

Janka