Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Na odstúpenie železiarstvo

Na odstúpenie železiarstvo

Zabehnuté s klientelou - výhodná investícia

165 000,-
115 m2
Zabehnuté s klientelou - výhodná investícia
Druh ponukyPredaj, Podnikateľské priestory
LokalitaKošický kraj, Košice III, Dargovských Hrdinov
UlicaDargovských Hrdinov
Výmera115 m2
Stav objektučiastočná rekonštrukcia
Počet miestností3 ks
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Druh parkovaniaverejné parkovanie

INVESTÍCIA - OBCHOD NA ODSTÚPENIE

Ponúkame na predaj - odstúpenie zabehnuté železiarstvo v časti Košice - Dargovských hrdinov, Furča. Železiarstvo sa nachádza v obchodnom centre na Furči s dobrou prístupnosťou pre zákazníkov na viditeľnom mieste na prízemí. Dispozične je prevádzka rozdelená na predajňu, 2 skladové miestnosti a toaletu. Celková výmera prevádzky je 115m2, z toho predajná plocha je 75m2. Na odstúpenie sa ponúka predajňa s kompletne všetkým tovarom a prenájom priestoru.

Železiarstvo ponúka široké spektrum tovaru, kľúčovú službu a taktiež požičovňu elektrického náradia. Táto prevádzka funguje 11 rokov a má veľké množstvo stálych aj nových zákazníkov. Táto ponuka je vhodná ako investícia pre rozšírenie už existujúcich prevádzok ale aj pre nových investorov.

Cena za odstúpenie prevádzky je 165.000€. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Maximálna spokojnosť s realitnou kanceláriou Atomia a hlavne s maklerkou p. Ing. Oczeákovou za jej profesionálny prístup a serióznosť.

Matej Holda

Chcela by som veľmi pekne poďakovať maklérke pani Oczeákovej za jej profesionalitu pri predaji môjho rodinného domu. Chcem vyzdvihnúť jej šikovnosť, ústretovosť, ľudský prístup a profesionálne jednanie. Vedela zodpovedať všetky moje otázky a previedla ma celým obchodom od...

Lucia