Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Na odstúpenie železiarstvo

Na odstúpenie železiarstvo

Zabehnuté s klientelou - výhodná investícia

95 000,-
115 m2
Zabehnuté s klientelou - výhodná investícia
Druh ponukyPredaj, Podnikateľské priestory
LokalitaKošický kraj, Košice III, Dargovských Hrdinov
UlicaDargovských Hrdinov
Výmera115 m2
Stav objektučiastočná rekonštrukcia
Počet miestností3 ks
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Kanalizácia
Druh parkovaniaverejné parkovanie

INVESTÍCIA - OBCHOD NA ODSTÚPENIE

Ponúkame na predaj - odstúpenie zabehnuté železiarstvo v časti Košice - Dargovských hrdinov, Furča. Železiarstvo sa nachádza v obchodnom centre na Furči s dobrou prístupnosťou pre zákazníkov na viditeľnom mieste na prízemí. Dispozične je prevádzka rozdelená na predajňu, 2 skladové miestnosti a toaletu. Celková výmera prevádzky je 115m2, z toho predajná plocha je 75m2. Na odstúpenie sa ponúka predajňa s kompletne všetkým tovarom a prenájom priestoru.

Železiarstvo ponúka široké spektrum tovaru, kľúčovú službu a taktiež požičovňu elektrického náradia. Táto prevádzka funguje 11 rokov a má veľké množstvo stálych aj nových zákazníkov. Táto ponuka je vhodná ako investícia pre rozšírenie už existujúcich prevádzok ale aj pre nových investorov.

Cena za odstúpenie prevádzky je 95.000€. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

V mene svojom a môjho priateľa by som sa rada poďakovala za služby Vašej realitnej kancelárie Atomia, ktorej služby sme využili pri kúpe nášho prvého vlastného bytu. Hlavne však by som chcela poďakovať Vašej maklérke za služby a pomoc, p. Alenke Katonovej. Je to osoba s veľkým O, veľmi...

Martina & Roman

Veľká spokojnosť s RK Atomia, obzvlášť s maklérkou Ing. Oczeákovou. Odporúčam

Martin