Vyberte si kategóriu

Na predaj rodinný dom

Možnosť aj podnikania

0,-
231 m2
Možnosť aj podnikania
Druh ponukyPredaj, Domy, Rodinný dom, Podnikateľské priestory
LokalitaKošický kraj, Košice III, Dargovských Hrdinov
UlicaPrešovská cesta
Výmera231 m2
Počet izieb3
Stav objekturekonštrukcia
VlastníctvoOsobné vlastníctvo
Rozvody/PrípojkyElektrina, Vodovod, Plynovod, Studňa, Kanalizácia
Výmera pozemku231 m2
Počet kúpeľní1
Ukáž ďalšie vlastnosti Ukáž ďalšie vlastnosti

BÝVANIE AJ PODNIKANIE DOM V DOSTUPNEJ LOKALITE, NEPREHLIADNITE TÚTO PONUKU

Ponúkame na predaj dom na ulici Prešovská cesta v časti Košice - Dargovských hrdinov. 

Popis - rodinný dom prešiel takmer kompletnou rekonštrukciou, ktorú zahŕňa: kompletne menené rozvody elektriny, vody a odpadu, plastové okná, podlahy, omietky, plynový kotol s rozvodmi kúrenia, nová strecha, zateplenie a izolácie. K dokončeniu rekonštrukcie chýba dokončenie kuchyne a kúpeľne. Dispozične je byt rozdelený na prízemie a 1. poschodie. Na prízemí sa nachádza, kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba, izba momentálne slúžiaca na podnikanie a výstup na 2 zimné záhrady. Poschodie domu je momentálne bez rozdelenia ako 1 veľký priestor slúžiaci ako veľká spálňa so šatníkom.

Dom je napojený na všetky inžinierské siete: voda, kanalizácia, elektrina a plyn. Na pozemku sa nachádza aj studňa.

Celková výmera pozemku: 231m2
Celková zastavaná plocha domu: 92m2

Cena za túto nehnuteľnosť je dohodou, info v realitnej kancelárií ATOMIA. Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver. V prípade záujmu a pre ďalšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0903 904 901.

Realitný maklér
Tomáš

Ing. Tomáš Petrunčík, RSc.

+421 903 904 901
tpetruncik@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Referencie makléra Referencie makléra Certifikáty makléra Certifikáty makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Touto cestou chceme vyjadriť veľké poďakovanie pani Ing. Alene Katonovej za pomoc pri kúpe nášho bytu. Vysoko oceňujeme je odbornosť a ľudský prístup, ktorým si nás získala. Kúpa bytu za jej pomoci prebehla hladko a sme veľmi spokojní, že nám pomohla nájsť domov. Ak zvažujete...

Anna a Michal Alexovič

Chcem sa poďakovať pani Ing. Michaele Oczeákovej za pomoc pri kúpe bytu. Urobili všetko možné preto, aby som si kúpila taký byt, aký som chcela. Rada by som vyzdvihla jej ľudský a profesionálny prístup. Odporúčam služby RK ATOMIA.

Ingrid V.