Vyberte si kategóriu
Späť
Úvod / Ponuka nehnuteľností / Podnikateľské priestory / Penzióny / Hollóháza , Rákóczi Ferenc utca

Hollóháza , Rákóczi Ferenc utca

penzión na predaj

86 400,-
300 m2
penzión na predaj
Druh ponukyPredaj, Domy, Penzióny
LokalitaKošický kraj
UlicaRákóczi Ferenc utca
Výmera300 m2

Ponúkame na predaj zabehnutý penzión kompletne aj so zariadením v malebnej dedinke Hollóháza vzdialený len cca pol hodiny jazdy autom od Košíc.

Ide o samostatne stojacu dvojpodlažnú budovu so sedlovou strechou pekne zasadenú do mierneho svahu. Objekt má 8 izieb s kapacitou 24 lôžok, dve kuchyne, 3 samostatné vstupy (vhodné aj ako rodinný dom s dvoj/troj-generačným bývaním). K budove patrí aj garáž a rozsiahly pozemok s ovocnými stromami.

Táto oblasť je obľúbená pre svoje dobré cykloturistické trasy a často sa tu zdržiavajú aj návštevný poľovníci pre dobré revíry vysokej aj nízkej zveri.

V prípade záujmu prosím volajte 0905 655 525.

Realitný maklér
Beáta

Ing. Beáta Liptáková Fornadľová

Ak potrebujete pomoc pri predaji, či prenájme akejkoľvek nehnuteľnosti, veľkej či malej, neváhajte a kontaktujte ma. Rada Vám pomôžem a vezmem Vaše starosti na svoje plecia. Hovorím plynule anglicky a maďarsky.

+421 905 655 525
fornadlova@atomia.sk

Kontaktovať makléra Kontaktovať makléraProfil makléra Profil makléra Ponuka makléra Ponuka makléra

Mapa
 
Referencie

Touto cestou sa chcem poďakovať pracovníkom realitnej kancelárie ATOMIA, ktorí mi pomohli so sprostredkovaním a kúpou bytu, predovšetkým za ich ochotu, ústretovosť a vysokú profesionalitu. Zvlášť sa chcem poďakovať p. Ing. Michaele Oczeákovej za jej flexibilitu, ľudskosť a...

Adrián

Realitnú kanceláriu Atomia, prostredníctvom ktorej sme realizovali kúpu bytu, odporúčam všetkým, ktorí zatiaľ len zvažujú cez ktorú RK by chceli predať alebo kúpiť svoju nehnuteľnosť. Realitných kancelárií je veľmi veľa ale úroveň v nich nie je žiaľ...

rodina Birnsteinová